Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kreatinok közül a KREATOR...

A kreatinok közül a KREATOR jo kreatin készitménynek számit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 21:07
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Én nagyobb izomzattal is simán lefutok annyit, nem gond. Szóval erre sem vegyél mérget. És egy nagyobb ember is lehet kidolgozottabb. Nem az a gond, hogy nem vagy nagyobb, mert jó is lehetne a forma, hanem hogy túl nagy volt rá az arcoskodás.:)
2013. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
És aki szteroidozik, piál, cigizik szerintem ne nevezze magát testépítőnek:DD
2013. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem csinálom, max nagyon néha egy deci bor megy. De nincs kox és nincs cigi.

A versenyző testépítők pedig koxolnak, mivel anélkül semmi esélyük nem lenne egy nem naturál versenyen. Mert van azért olyan is, pl az INBA.

2013. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Értem. De szerintem ők (akik naturálba nyomják) az igazi értékek, mert nem adják fel, nem akarnak könnyebb útra lépni, hanem természetes módon hozzák ki testükből a maximumot. Szerintem nem feltétlen a kinézet a fontos, hanem az erő. Nem nagyon vagyok oda ezekért a testépítő versenyekért meg a testépítőkért sem, de ez csak az én véleményem.
2013. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Én is naturálban nyomom, mert úgy gondolom, hogy aki nem versenyzik az ne koxoljon.
2013. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy vannak még normális emberek, akik nem akarják összebaszni magukat. A környezetem kb 70% a koxol de nem látom túl sok értelmét, lehet szarul csinálják vagy valami, de sztem ahogy most kinéznek 30 évesen, 10 év múla natúrba énis elérem azt az eredményt úgy, hogy nemis annyira a testépítésre koncentrálodom.
2013. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 dirtboy ***** válasza:

10év múlva ők már sehol nem lesznek,te meg naturálon f asza leszel.

aki hobbista és koxol az hamar fel is adja majd,az nem fog év 10edekig edzeni.

2013. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
:) én tuti nem fogom feladni, addig nyomom amég birom
2013. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
na akkor ezt megbeszéltük! :) köszi a válaszokat!! szoval akkor a stillmass félékből válogassak! eddig monohidratot szedttem de most akartam egy olyat ami kapszulás mert nem jön be a sok kevergetés a por kiszerelés miatt, és a kreatort ajánlották ezért kérdeztem.
2013. febr. 3. 18:22
 30/44 A kérdező kommentje:
de ha azt mondjátok szar akkor nem veszem meg. ezekszerint csak rám akarják sózni! vagy nagyon hülyék!
2013. febr. 3. 18:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!