Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kreatinok közül a KREATOR...

A kreatinok közül a KREATOR jo kreatin készitménynek számit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 21:07
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
ha kapszulást akarsz: [link]
2013. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
inkább kapszulásat akarnák de ha például a por hatékonyabb akkor azt. de szerintem nincs nagy külömbség nem?
2013. febr. 3. 18:39
 33/44 anonim ***** válasza:

A por nem azért jobb, mert hatékonyabb, hanem sokkal gazdaságosabb.

Szóval nézd meg a sz@r creatort. Na az mennyi is? 3800 Ft 100g kreatinért?? Mert ebben is csak sima monohidrát van 100mg egyébbel, ami nulla-semmi!

Ennyi pénzért veszel már 1 kg monohidrát port pl Stillmass-ban: [link]

2013. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
értem akkor a kettő ugyanaz csak a por olcsobb! a kapszulás meg drágám mert nem kell a szedésével bajolni. értem kössz a választ!!!!!!!!!
2013. febr. 3. 19:03
 35/44 anonim ***** válasza:
a creator esetében igen, de amit linkeltem, ott sok kötési forma van, az egy jó készítmény. Érdemes megnézni, hogy mi van ezekben és mennyi.
2013. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
világos!!! és most egy teljesen mást kérdeznék: a brutal anadrol-t ajánlották nekem még hogy nagyon jo mert erőt és izmot egyaránt ad neked mi a véleményed erről?? 21éves vagyok. gondolom tudod miért irtam!!
2013. febr. 3. 20:06
 37/44 anonim ***** válasza:
igen, és most akkor kihagyom, hogy fiataloknak miért nincs értelme.. stb. :) Szóval próbáld ki, van akinél beválik, de nincsenek csodaszerek tápkieg szinten.
2013. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 dirtboy ***** válasza:

én pont 21 voltam mikor kipóbáltam az anadrolt,hatás amire számítani lehetett semmi.

magas a tesztó szinted nem tud rajta annyit növelni a tesztó szint fokozó hogy érezd a hatását.

ilyenekre max a szteroidok lennének képesek ebben a korban de azt meg semmilyen korban nem ajánlatos használni.

2013. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
én is pont ezen a véleményen vagyok! csak annyira bedicsérik hogy hihetelen! :/ és pont velem egykoruak ajánják. nem értem hogy nekik mit használ ez!!. de én inkább attol féltem hogy valami hormon zavarom lesz vagy ilyesmi ugyhogy inkább nem is vállalom be!
2013. febr. 3. 20:23
 40/44 anonim ***** válasza:

inkább kapszulásat akarnák de ha például a por hatékonyabb akkor azt. de szerintem nincs nagy külömbség nem?



Kedves Kérdező, ezen a ponton már igen sok mindenről rosszul informáltak téged. A creatin monohydrat akár porban akár tablettában, akár kapszulában eszed hatékonyságában különbség nincs.


Különbség akkor van, ha a creatint különböző anyagokkal kötésbe hozzák.

2013. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!