Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 éves,175cm,55kg-os fiú...

20 éves,175cm,55kg-os fiú vagyok.3-4 hónapja kezdtem el kondizni, heti 3szor. Eddig semmilyen kiegészítőt nem szedtem, de némi eredmény még is tapasztalok. Most kipróbálnék már valami tömegnövelőt. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az étkezésem rendszeres, változatos és elég nagy mennyiség a testsúlyomhoz képest. (rizs, mindenféle hús(csirke,nyúl,sertés, marha, hal) tojás, tej, zöldségek, gyümölcsök, csoki stb. ) naponta 2-3 liter vizet is iszom. Nem testépítő szeretnék lenni, csak férfiasabb, egészségesebb és elérni a megfelelő magasság-testsúly arányt.

2013. febr. 7. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Edzés után mehetne vagy tömegnövelő, vagy tejsavóprotein + dextróz.Tömegnövelőből a 30% feletti feletti fehérjetartalmúakat ajánlom, pl mhn gainer, Hi-tec anabol gainer, jumbo prof., volumass prof, bsn tue mass, Dymatize hi protein gainer, gfx8 stb.
2013. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

uhh a testsúlyodon kicsit meglepődtem!

én 14 éves vagyok, 55 kg 174 cm

olyan vékony vagyok hogy az már borzasztó, és az alsó két bordám kicsit ki is látszik!

akkor te 20 évesen 55 kg-vel és 175 centivel, eléggé vékony lehetsz!

ja és én is hízni akarok kicsit, de sehogy se bírok, te is ahogy lerítrad hogy sokat eszel, én is nagyon sokat eszek, mégse hízok semmit :S én most kezdek konditerembe járni!

2013. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! egyébként ránézésre nem tűnök borzasztóan soványnak, bordáim sincsenek kint, nem tudom mi lehet az oka. több helyen is mértem magam pedig.. :)
2013. febr. 8. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!