Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet sportolni pénz...

Mit lehet sportolni pénz nélkül és a futáson kívűl?

Figyelt kérdés

Semmi sportoló ruhám nincs és pénzem sincs rá. Nagyon szeretnék sportolni valamit mert egy tunya lajhárnak érzem magam.

16/L


2013. febr. 14. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Sakk ! :)
2013. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fegyencedzés,ugrókötél.
2013. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lee12 ***** válasza:
getto workout, home trainig és vagy egymillió youtube videót dob ki a net
2013. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A youtube videókhoz is kell számítógép v teló és net előfizetés. Az is pénz. De szerintem úgy ahogy ezek is vannak szinte mindenkinek, egy bicaj is akad a családban. Nem kell annak országúti versenykerékpárnak lenni. Én nyaranta 30 éves campilg biciklivel bicajozom a saját és a lányom egészségéért és hogy ne legyünk tunyák. Lányom persze montival jön, ő nem ül fel akármire. Idővel csak kinövi ezt a sznob viselkedést. Én is vehetnék "menő" cangát, de minek. Persze mi inkább a természetben tekerünk, ami egészségesebb és érdekesebb is.
2013. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lee12 ***** válasza:
jogos a netelőfizetéses dolog de mivel a leányzó interneten kérdez ezért valószínű hogy van nekik:D
2013. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!