Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Nektek mennyi...

Testépítők! Nektek mennyi pénz megy el a testetek fejlesztésére? Nem sokkaljátok?

Figyelt kérdés

Minden hónapban táplálékiegészítők ami kb. 10 000 Ft, meg a konditerem bérlet, plussz a kaja, ami a szálásítás/ tömegnöveléshez kell, ez nagyon soknak tűnik.


Megéri ennyit rákölteni? ez egy éves szinten több mint 100 ezer forint!



2013. febr. 12. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem havi kb 60 ezer a kaja+tápkieg. De ez van, nekem megér ennyit és megtehetem, hogy ráköltöm.

Ha neked meg nem éri meg, akkor ne költs rá. Ez ilyen egyszerű.:)

2013. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Takumi ***** válasza:
100%
Olcsóbb mintha minden nap egy doboz cigit szívnék el. 10k nem is oylan sok.
2013. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a sok? Amíg nem edzettem is kajáltam, ezért ami kajára megy abból le lehet vonni. A kortársaim nagy része dohányzik, plusz hétvégén egy buli. Haverom havi 70-80 ezret költ el cigire és bulikra. Neki ez éri meg, nekem a testépítés.
2013. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
Pénztárcafüggő. Nekem drága lenne havonta 17-18 ezret költeni rá, úgyhogy inkább sok túrót zabálok. Így összességében olcsóbb. Csak edzés után gurítom le a cuccot. Havi kb. 7-8 ezret kell ráköltenem (van, hogy tizet, attól függ, épp mit veszek). Ez még annyira nem vészes. Kajánlni úgyis kajál az ember, ezt felesleges számolni, eddig is megetted, amit meg kellett. A kondi meg nálam kilőve, itthon rendezkedtem be. Hosszú távon kifizetődő, meg kényelmesebb is. :-)
2013. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 YourDestiny ***** válasza:
Ja,még a vitamin az plusz pénz, azt nem számoltam az összeghez. Mondjuk hozzáteszem én nem Magyarországi vagyok, úgyhogy csak nagyjából számoltam át forintra az összeget. Aki furcsállja, talán ezért.
2013. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak... 800 Fttól kezdődik egy doboz cigaretta légzőgyakorlat helyett.

Hétvégén 2 000 Ft buli, holott egy sportolónak állandóan van jó társasága.

Futás helyett tegyük fel kisvárosban buszbérlet 5 000 Ft.

A "drága táplálékkiegészítő" helyett heti egyszer gyorsétterem 2000 Ft.

A káros szenvedélyekből felmerülő gyógyszerigény átlag napi 500 Ft.

Káros szenvedélyekből felmerülő pszichológiai kezelés heti 5000 Ft.


Szóval:

Rákrúd = 24 000 Ft/hó

Feszítés a csajoknál a nem létező izomzattal = 8 000 Ft/hó

Meki = 8000 Ft/hó.

Gyógykezelés = 15 000 Ft/hó.

Mozgás és mentalitás management = 25 000 Ft/hó.


Össz. költség sport nélkül: 70 000 Ft havonta.


Egyem a szívét annak, aki ezt nem cseréli el a sportra és az egészséges étrendre.

2013. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!