Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 évesen kondi?

14 évesen kondi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 vagyok, 3 és fél hónap múlva töltöm be a 15-öt. Szerintetek elkezdhetem már a kondizást, vagy várjam ki esetleg míg betöltöm a 15, vagy a 16 évet? Légy szíves csak normális válaszokat írjatok, és természetesen minden normális válaszra megy a zöld pacsi!

2013. márc. 1. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben úgy csinálnám,hogy kb. fél vagy 1 évig csinálnám a fegyencedzést ,majd utánna mikor közelítesz a 16- hoz elkezdeném a kondis edzéseket!Addigra erőnlétileg jó állapotban lennél ! :)

Én egyébként 15 és fél évesen kezdtem,és kopogjam le nincs semmi bajom ! :)

2013. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hozzá, hogy lassan 5 hónapja fegyencezek. Köszi a gyors választ ;)
2013. márc. 1. 22:27
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja és 7-8 évet fociztam
2013. márc. 1. 22:27
 4/12 anonim ***** válasza:

Én megvárnám a 15-öt.

Azután is csak vigyázva,nem vadulva,nem túlterhelni!

2013. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még picit csináld a fegyencet! Kb. fél év. Ősszel belekezdesz és tavasszal új embert fog kapni családod/ismerőseid ,ha rendesen kajálsz,edzel ! :)
2013. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, van-e értelme ezt a 3 hónapot kivárni.
2013. márc. 1. 22:34
 7/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt még hozzátenném, hogy egykezes súlyzóm van itthon, és egy idejig azzal is edzegettem, persze szépen lassan fokozatosan.
2013. márc. 1. 22:35
 8/12 anonim válasza:
100%

Én már hónapok óta gondolkodtam rajta,hogy elkezdjek kondizni(pont ma kezdtem el) és bánom,hogy nem kezdtem el hamarabb,mikor egy haverom először mondta(ő kicsit több,mint fél éve csinálja),mert rajta egyre jobban látszanak az eredmények.


Kezdj egy könnyített edzést,hogy legyen egy bizonyos szintű erőnléted, utána szép fokozatosan növeled és 16 évesen nagyon büszke leszel majd magadra. ( egy másik ismerősöm is akkor kezdte)

2013. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem hallgatnék itt senkire, ha a szüleimnek van rá pénze, akkor keresnék hozzám relatív közel egy értelmes konditermet, ahol van személyi edző, vele csináltatnék egy szintfelmérést, az alapján ő tudna neked étrendet is, és edzést is készíteni, ez persze +pénz.. nem kell hogy, mindig fogja a kezed, az új gyakorlatokat ő mindig megmutatja, majd magadra hagy... mikor úgy érzed, hogy már megálltál a fejlődésben felkeresheted újra és újratervezhetitek az edzésedet...
2013. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Itt van pár utcára egy nagyon jó konditerem és ott csinálnak edzéstervet, meg megmutatják a gyakorlatokat. Pár haverom oda jár, azt mondják jó a hangulat, normális emberek járnak oda. Szerintetek akkor belevágjak?
2013. márc. 1. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!