Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb harcművészet?

Figyelt kérdés
Szerintem a karate.

2013. márc. 4. 17:38
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Kung fu. Nagyon sok stílusa van es az összeset elsajatithatod. Minden fajta harcművészet a kung fu ból ered. A karate a thai box a judo minden.
2013. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Gonzalez inti ***** válasza:
ez nem igaz h minden stílus a kung-fuból ered és ezt kung-fusként mondom minden harcművészet egy indiai harcművészetből alapul és a kung.fu összes stílusának elsajátításához egy élet is kevés
2013. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Kedves kérdező, ez attól függ, kit kérdezel, mert úgyis mindenki a saját ágazatát fogja mondani.
2013. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Kung Fu ? Pfff csak ugrálsz,idióta, kínai b*zi mozdulatok. Tigrist utánozni... Inti,kérdezem tőled,amikor felveszitek egy tigris alakját,akkor elnyeritek annak erejét is ?!. Nem a Judo ? Oké,megrántalak egyszer egy egyensúlyvesztéssel,kapsz egy Ippon Seoi Nage-t (Váll/Lapocka dobás) és majd megnézzük,hogy utána milyen tigris vagy szöcske leszel. Nem is látják,hogy hová rúgnak,de ficánkolnak... Kérdező! Ha szerinted a karate,akkor el vagy tévedve nagyon is. Anno a karatésok lenéztek minket. Oké hát lehívtuk őket hozzánk és versenyeztünk. Engem egy karatés elért a mellkas részemen egy Gedan Tsuki-val,csak megfogtam a kezét,ráfogtam a hajtókájára és tudod mennyibe tellett ? O goshi-ba.... Egy karatés sem nyert. Elnézést kértek,és egy Ritsu Rei után átöltöztek és távoztak...
2013. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a legjobb a koui hun da 'la kocsma!


Bárkivel kiállok a szabályrendszeren belül!


(a szabályok nagyon egyszerűek:

Beállunk egymással szembe nagyterpeszbe kicsit rottyasztva. Majd mindketten lehúzunk egy deci házi szilvát. Aztán én kegyetelnül tökön rúglak, majd egy pezsgősüveggel hókonb@szlak. Ha ezzel megvolnánk kezdődhet a HARC! Győzzön a jobb!)

2013. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 eggyik válasza:
Természetesen az Aikido. Az Aikido béke, harmónia és szeretet. A szeretet pedig mindent legyőz. Kivéve Chuck Norrist. Chuck Norris még Teréz anyát is legyőzné. Chuck Norris igazából már meghalt, csak a halál nem mer érte jönni, mert Chuck Norris a túlvilágon legyőzné Buddhát, Jézust és az összes szenteket is.
2013. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Összeset elsajátítani ?

Több mint ezer van, hogyan ha tehetséges vagy egy majdnem teljes kitanulása min 6 év.

2013. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Kyokushinos haggyá már a szánalmas karatéval meg aikidpval két szánalmas sz*r .

Kung fu a nyerő egy tigris kung fu-s színvonalát meg sem közelíted.

Egyébként chuck norris egy nagy kalap sz*r.



http://www.youtube.com/watch?v=3JDJUqnIOzw

2013. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nagy király a srác, ügyesen legyőzte a gumibabát!
2013. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Dehogy a Kung Fu. Nagy szar. Ha karatét szeretnél kérdező,akkor szerintem a leghatékonyabb a Daido Juku (Kudo)
2013. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!