Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogyan jártok futni?...

Ti hogyan jártok futni? Ötleteket kérnék.

Figyelt kérdés

Két kérdésem van!

Nagyon el vagyok keseredve, 8 éve futok, vagyis futottam, már több mint fél éve nem bírom magam rávenni a futásra (pedig nem túlzok, a futás volt az életem) hétfőtől vasárnapig- 8 km futottam állandóan. Nem tudom hogyan vehetném rá magam?? mindig elhatározom, hogy na majd ma futok, na majd ma...

A másik kérdésem: Eddig mindig tornáztam futás előtt olyan 40-45 percet, hogy "bejárassam" a lábamat, kezeimet... Ti szoktatok? Vagy ez felesleges szerintetek?



2013. márc. 4. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát neked kell eldönteni hogy ''mégpedig most akkor is elmegyek''. Ha húzod halasztod mindig kevesebb kedved lesz hozzá. Rakd ki a váltóruhát, rakd tele az mp4-et zenékkel. Idővel majd megint hozzászoksz és alap dolognak fog számítani mint pl a fogmosás(már akinek az xd). Én nem szoktam tornázni csak nyújtani, előtte és utána is.
2013. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod. :)

Na, holnaptól már 100%, hogy el megyek futni, a párom fog velem jönni, ő fog motiválni. :) (Remélem)

De jöhetnek még válaszok, főleg az utolsó kérdésemre. :)

2013. márc. 4. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A lényeg a motiváció, bár az akaraterő a legfontosabb. Zene az szerintem szükséges, a nyújtás meg nem. Én a futást használom bemelegítésre spárgázás előtt. Nézz meg néhány motiváló filmet, ha másképp nem megy; Rocky 1-4, Karatetigris 1, Nálam ezek számítanak etalonnak, de ha még eszembe jut, akkor írok. És ne feledd: "nincs holnap!"
2013. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azért azt ne mond hogy a nyújtás felesleges.
2013. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 éve spárgázom (sok egyéb sporttevékenység mellett) és a sorrend úgy alakul, hogy: 1.) futás, 2.) nyújtás 3. Spárga (vagy egyéb tevékenység)
2013. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!