Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomból le lehet fogyni?

Izomból le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Olyan vékony akarok lenni, mint ez az ember itt: [link] És az odáig oké, hogy a zsír eltűnik fogyókúrától, de van rajtam izom is (nem sok, olyan épp átlagos mennyiség); azt hogy lehet leadni?
2013. márc. 17. 11:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit tennék hozzá: maga a füvezés nem káros. Sőt, jótékony hatásai vannak. Engem pl sikeresen kigyógyított a depresszióból. A gond akkor van, amikor valaki ész nélkül csinálja, és rászokik... inkább füvezzetek, mint alkoholizáljatok.


Te meg, kérdező, meg fogod járni. Lehetsz te gazdag, de ha emellett szar ember vagy, és még gizda is, akkor biztos hogy fullos nőd lesz, de az nem párkapcsolat lesz, hanem egy pénzéhes liba eltartása, akinek csak annyit kell érte tennie, hogy esténként szétrakja neked a lábát. Jól ki fognak használni, egy magányos szar leszel. Elsősorban a személyiségeden múlik, hogy mennyire szeretnek a nők. Persze, ez nem illik bele az általad kitalált univerzum szabályaiba, de próbáld meg feldolgozni. Ezután a külső következik. Az izomért keményen meg kell dolgozni. Azt pedig tisztelik, aki képes keményen dolgozni. Ettől leszel férfi. A pénz csak ezután jön...

2013. márc. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!