Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomból le lehet fogyni?

Izomból le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Olyan vékony akarok lenni, mint ez az ember itt: [link] És az odáig oké, hogy a zsír eltűnik fogyókúrától, de van rajtam izom is (nem sok, olyan épp átlagos mennyiség); azt hogy lehet leadni?
2013. márc. 17. 11:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hűha, te most kajak azt hiszed, hogy ha valakinek sok pénze van (amit amúgy marha nehéz tisztességes úton összehozni, ennek a kis nyikhajnak sem onnan van tutira veheted), akkor az onnantól automatikusan "jó" ember? Komoly gondok vannak itt... nagyon komolyak...
2013. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

ma 14:08 Köszönöm az értelmes választ. Tudom, hogy Khalifa azért néz ki így, mert sokat füvezik. Szóval akkor kis súly+sok ismétlés= izomvesztés? Akkor ez jó is lesz nekem.


ma 14:23 És ki mondta, hogy én nem vagyok gazdag? Hidd el nekem, a jó nők nem feltétlen izomra mennek, hanem pénzre. Hiába van neked Mr. Olympia tested, ha nem tudod meghívni egy kib*szott vacsorára, vagy valami italra, neadjisten elmenni vele ruhát venni, mert tápkiegre verted el a fizudat... :) Hidd el nekem, a nők jobban értékelnek 2 mayochix pólót, mint 40 kiló izmot. ;) A tiszteletről meg annyit, hogy köszönőviszonyban sincs az izmokkal, de erről ne nyissunk vitát, mert te még ott tartasz, hogy ha izmos vagy, akkor majd tisztelni fognak... Ha sz*r ember vagy, akkor tökmindegy, milyen a tested, ígyis-úgyis lenéznek majd.


Wash: Nem biztos, hogy jó ember, és tuti, hogy nem legális módon hozta össze (habár, láttam egy pár kocertfelvételt, mikor százezrek tolonganak a színpad előtt... na, olyankor elhiszem, hogy jól megy neki... de indulótőke neki is kellett, az meg franc tudja honnan van), de legalább van pénze. El tud menni úgy vásárolni, hogy gyakorlatilag azt vesz meg, amit akar, nem kell odafigyelnie arra, hogy ki ne fusson a havi keretből. Akárki akármit mond, a pénz nagy úr, de megkockáztatom, hogy a legnagyobb. Gondolj csak bele: ha nem lenne pénzed, nem tudnál enni, akkor pedig oda az edzés is... ;)

És kérlek, ne hívd Khalifát nyikhajnak. Én is tudnám mondani a gyúrósokra, hogy pumpával felfújt gyökerek, vagy ha megszúrnám őket, leengednének, mint a hugom pöttyöslabdája, de mégsem teszem. Nekem ilyen az ízlésem, kész, pont.

2013. márc. 17. 15:38
 13/21 A kérdező kommentje:

Ja, még a 14:23-asnak: igen, ő csak a füvezésről, alkoholról, k*rvákról és a pénzről tud énekelni. No, és te? Jaaa, hogy te semmiről? Akkor mi jogon nézed le? Mi jogon nézed le Justin Bieber-t (félreértés ne essék, őt én sem szeretem)? Ők legalább alkottak valamit az utókor számára, és láss csodát, van aki vevő a (szerinted) sz*r zenéikre... Ebből következik, hogy talán mégsem olyan bénák? ;)

Tegyél le valamit az asztalra a zenei pályán, utána magyarázz. Addig relaxálj egy kicsit, és ne károgj.

2013. márc. 17. 15:43
 14/21 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele hogy az ilyet mind le kéne lőni, ezek teszik tönkre az emberiséget, csinálnak drogost a 15 évesekből!
2013. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Hát, szerintem a politika jobban tönkreteszi az emberiséget, háborút, ellentéteket szít, állandó viszály tapasztalható a politika miatt minden országban.

De most megfogalmazódott bennem egy kérdés: miért baj az másnak, ha valaki drogozik? Hiszen saját magát teszi tönkre vele, jobb esetben téged nem fog bántani egy drogos... Azzal meg nem tudom, mi a baj, ha saját magának árt; ő dolga, ő teste, ő élete...

2013. márc. 17. 16:27
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy te csak őket látod, az őket toló hátteret nem. Elhiheted, hogy mindezek a "sztárok" nem azért sztárok, mert olyan ügyesek és okosak, hanem mert valaki eldöntötte, hogy sztár lesz, megmondta a "rajongóknak", hogy miért kell rajonganiuk, ők meg csinálják. A birkák szeretik, ha irányítják őket, itt pont ez történik. Ez irányított üzlet, semmi több. A kis nyikhaj (csakazértis :P), meg csak a legszerencsésebb eszköze.

A pénz pedig - nehéz elhinni - de egyáltalán nem a legfontosabb a világon, hiába vehetsz meg bármit, van egy mennyiség, ami fölött már tökmindegy, mennyid van. És ott vége is a varázsnak. Csak innen tűnik ez egy húdenagy dolognak. Na meg ugye ott van, hogy nem csak a dúsgazdagság, meg a "nincs pénzem kajára" létezik (: Van egy jó kis mondás: "Some people are so poor, all they have is money".

Sajna mi nemnagyon leszünk ilyen eszközök, a saját eszünkből kell gazdálkodni, és ha sikerül egy olyan szintet elérni, hogy ne kelljen a megélhetés miatt aggódni, akkor a pénzkérdés eltűnik. Ha maradt más, akkor boldog lehetsz, de ha nem, akkor nem.

A saját eszünkről meg annyit, hogy én nem majonézcsikk pólóval hódítok, hanem a eszemmel, humorérzékemmel, meg egyéb ósdi dolgokkal, és úgy néz ki beválik, mert viszonylag csórón, rondán, olyan csajt sikerült "szereznem", hogy bárki megirigyelhetné :D


A felfújtságot jó, hogy említed, pont írtam róla nemrég: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


A drogozás meg minden káros szenvedély meg azért baj, mert ponthogy árt vele másoknak. Elég megnézni a részeg sofőröket, a passzív dohányzást, és a sok beszívott hülyegyereket, akik így csinálnak mindenféle hülyeséget. Hosszútávú hatásai is vannak, aki tönkreteszi magát, nem képes ellátni a munkáját rendesen, hibája akár életekbe is kerülhet, aztán meg majd az állam pénzén lébecol valami rehabintézetben, netán másokat rabol ki, mert kell a pénz drogra... a dolgok bonyolultak, ha felnősz talán megérted, de ahhoz érned kell még sokat.

2013. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Felnőtt vagyok, köszönöm, hogy aggódsz. Először a drogkérdés... Elég régóta szívok én is, csak tudod, ettől függetlenül nekem is van egy szervem. A koponyámban található, a neve "agy", az előbb írtál is róla. :) A lényeg annyi, hogy nem kell túlzásba vinni semmit sem. Példának okáért a csípőspaprika egészséges, és sokszor javasolják a fogyasztását KIS mértékben. Ehetsz nagyot is belőle, aztán másnap nem tudsz felkelni f*sni a gyomorfájástól - rosszabb esetben fel tudsz, de akkor a visszaüléssel lesznek gondok. :D Én is szívom a szkankot pár éve, de ettől nem érzem magam rosszabb/kevesebb/butább embernek. Munkahelyem van, amit megbecsülök, és sokat dolgozok, ergo a kollégáim is tisztelnek, szeretnek. Együttműködő vagyok mindenkivel, nincsenek ellenfeleim, ellenségeim - vagyis vannak, csak én nem velük foglalkozom, hanem magammal. A munkahelyemen alig páran tudják, hogy mit szoktam csinálni esténként otthon - és képzeld, ettől függetlenül ugyanolyan értékű ember maradtam a szemükbe, mint azelőtt.

Okés, hozzáteszem, hogy én itthon csinálom, egyedül vagy a párommal, és mi nem fogunk kimenni vandálkodni, rabolni vagy épp kiabálni. Tini korunktól kezdve járunk együtt, de valahogy sosem vonzott az ilyen lezüllött élet, sosem vandálkodtunk, meg semmi ilyesmi. Szerintem ezt nem a drogfogyasztás dönti el, aki idióta, az józanon is idióta - az már más dolog, hogy a tudatmódosítók erre még rátesznek egy lapáttal. Az ilyet én sem szeretem, rá is szoktam szólni az illető(k)re, ha rongálást látok. Mi is, mások is bulizunk, de lehet ezt kultúráltan is, ez a lényeg.


A felfújtságról nem nyitok vitát. Van róla egy véleményem, amivel elég kevesen értenek egyet, de most nem írom le, mert abból lenne csak a baj... :D Nekem ugrana itt egy kamionnyi testépítő. :D


Nos, a pénz... Hát igen, az kényes téma. Biztosan igazad van, egy idő után tuti elvész a varázsa - a sztárok is el szoktak kezdeni adakozni, mikor már a 4. Ferrari-juk is megvan. Én csak azt akartam mondani, hogy mindenki lebecsüli a pénzt, mert azon szeretetet nem vehetsz, ésatöbbi... Ez így igaz, de hiába szeretsz valakit, ha éhenhalsz. Mindegy, erről is megvan a véleményem, és ezzel se értenek sokan egyet. Ha gondolod, és érdekel, majd leírom, de most rohanok, és van még egy bekezdés, amivel foglalkozni szeretnék. :D

A hódítás... Én sem a pénzemmel hódítottam meg a barátnőmet, ezzel is arra akartam kilyukadni - mint már fentebb is írtam -, hogy ha egy lány be akar ülni mondjuk megenni valamit, vagy moziba, színházba - bárhová, ami pénzzel megvehető, akkor jobb érzés azt mondani, hogy "persze, menjünk, ahová akarsz", mint azt, hogy "hát pénzhiány miatt ide most nem megyünk, de nézd csak, itt az 50-es karom". Megintcsak leírom, ezt a lányok is értékelik - márpedig nekem normális barátnőm van, nem egy plázamacska. Egyszerűen jó érzés neki (és nekem is), hogy gondtalanul vásárolgathat(unk), és nem kell amiatt aggódni, hogy mi van, ha hó végén megfázunk és kéne zsé gyógyszerre... Remélem, érted, mit akarok közölni, majd kifejtem részletesebben is később. :)

2013. márc. 17. 17:10
 18/21 anonim ***** válasza:
most ne haragudj, de most te azt hiszed, ha ilyen gizda leszel, akkor pénzed is lesz??? vagy wtf véded már ennyire?
2013. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

De mióta van az izmosaknak kevés pénze???

És akár hiszed akár nem az első benyomásodat ey emberről a külseje alapján szerzed. Egy izmosabb ember első benyomása sokkal jobb mint wiz kahlifa-é. Nagyon jól leírtad hogy éhenhalással nem lesz csajod. De aki izmos az megengedhet magának minőségi táplálékot, tápkieget ergó van mit aprítania. Az a nő aki egy ilyen helyett [link]

Egy olyan rusnya semmirekellő gilisztával van együtt csak azért mert valamivel több pénze van és megvehet magának egy felsőt az csak egy dugást ér semmi többet és egy ilyen testtel szerintem kevesebb pénzel is simán meg tudod csinálni.

Te nem vagy gazdag, munkád van átlagember vagy. Nem fognak azért jobban kedvelni mert vézna vagy viszont azért jobban tisztelnének hogyha izmosabb lennél( nem az izmokaz tisztelnék hanem a benne lévő kemény munkát)

2013. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Szerintem meg az a nő ér csak egy dugást, amelyik az alapján itél meg, hogy izmos vagyok-e vagy sem. Felszínes libák, akik csak külső értékek alapján döntenek. Tökmindegy lenne nekik, hogy szakmunkás vagyok-e vagy diplomás, buta vagy okos, udvarias vagy tapló; ha izom van, minden van.

Azt mégis honnan veszed, hogy nem vagyok gazdag? Igen, van munkám, de nem tudod, micsoda, nem tudod, mennyit keresek, ahogy egyáltalán azt sem tudod, hogy ki vagyok. Lehet, volt egy gazdag amerikai nagybácsim, és örököltem "pár" dollárt, de az is lehet, hogy jó munkahelyem van. Én sem mondom rád, hogy csúnya a fejed, mikor azt sem tudom, milyen vagy valójában...

Az meg, hogy nekem mi tetszik, vagy milyenné akarok átalakulni, miért b*ssza neked a csőröd? A véznaság nem rusnya, csak neked nem tetszik. Én sem mondom a kockahasra meg az eres karokra, hogy csúnya, csak nekem nem tetszik, és kész.

2013. márc. 17. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!