Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy harcművésznek...

Szerintetek egy harcművésznek mennyit kellene fizetnem ha azt szeretném hogy egyedül engem edzen?

Figyelt kérdés
egy muay thai vagy kick box edzőt akarok megkeresni hogy egyedül engem edzen heti 2-3 alkalommal!Ki kellene fizetnem az edző órabérét meg a helyet is mivel csak én meg az edző lennénk ott nyilván több így több mintha csoportba!Szerintetek mennyibe lenne egy alkalom vagy 1hónapra?
2013. márc. 27. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.

Vannak nagy tudású emberek, akik ingyen is oktatnak, de megválogatják, hogy kinek (és nyilván nem az oktatásból élnek..)


Vannak olyanok mint én, hogy egy ezrest elfogadnak, de nem a pénzért csinálják.


És egy profi, nos bármennyit elkérhet, hiszen igazából olyan tudást képvisel (elvileg) amit máshol nem kaphatsz meg. Tehát súlyos ezrekről is lehet akár szó.


Kérdés, hogy egy thaibox vagy kick box gyakorlás megér-e sok pénzt.. megítélésem szerint annyira nem extra az egész. Még ha viszonylag kevéssé ismert, különleges vagy titkos harcművészeti praktikákat tanul az ember magánórákon, akkor annak még lenne értelme ezt elfogadom.

2013. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy hónapra kb 30ezer FT.
2014. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!