Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy éve szültem és sajnos...

Egy éve szültem és sajnos maradt rajtam 4 kg plusz. Szeretnék zsírégetőt szedni az edzés mellett. Mi az ami tényleg használ?

Figyelt kérdés
Már nem szoptatok.

2013. ápr. 9. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Önmagában egy zsírégető semmit nem ér, szálkásító diéta is kell, így kb 5%-ot dob a sikerre. Én csak 2g L-karnitint használok edzés előtt fél órával, de megpróbálhatod a Revex-16-ot, Brutal Blade-et,
2013. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sajnos ami használ, az mind illegális

amit te boltban kapsz arra még a pénzt sem dobnám ki

inkább diéta és kardió edzés, meg egy pici súlyzózás

2013. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A Brutal bladet néztem én is,de tényleg hatásos volt már valakinek?

Ami még érdekelne az a re-Style kapszula.Eredményessége?

Szeretnék szálkásítani mert sokat hasazok és súlyzózok,de nem szeretnék tiszta izom lenni,csak formás nőiesen.

2013. ápr. 9. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok embernél volt hatásos, ha mellette ment aerob edzés+súlyzós + szálkásító diéta. Ezek nélkül nem megy.

[link]


Zsírvesztés csak kalória mínuszban lehetséges, viszont ilyenkor nem tudsz izomtömeget növelni (naturálban). Tehát attól nem kell félned, hogy izmot szedsz fel szálkásításkor.

Illetve kezdőknél rövid ideig, pici lehetséges a kezdő effektus miatt, de ez elhanyagolandó.

2013. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!