Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Térdizület, izületek óvása...

Linkoln kérdése:

Térdizület, izületek óvása érdekében teketünk valamit vitaminokkal, étkezéssel? Hogy óvjam ha futok?

Figyelt kérdés
Komoly edzés után egész fekvésig sajog a térdem. Ez biztos nem jó :S Féltem.
2013. ápr. 9. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egy multivitamin-koplexszel csak segíthetsz magadon, vannak külön porcvédő kiegészítők is. Kérj segítséget a boltban, hogy mit mivel kombinálhatsz, de kemény edzésnél az ilyenek minimum ajánlottak.
2013. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet rajta segíteni!

Egy jó kombóval :

-multi pro

-c vitamin

-omega 3

-arthroxon

-flax/halolaj

2013. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az óvása érdekében azt teheted,hogy megerősíted a területet,hogy ne viselje meg annyira a rázkódó mozgás.

értelem szerűen akkor vágj neki a futásnak,ha az izomzat és az ízület a test kellőképpen felkészült már erre.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

elsatnyult izmok,gyenge ízületek + rázkódó mozgás=fájdalom,hatékonyság csökkenés.

2013. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még csak 19 éves vagyok. Nem vagyok satnya, az izomzat bírja. A légzés is. Viszont tényleg nagyon intenzív, verseny szerűen futok, de semmi edző vagy akárki aki elmondta volna hogy vigyázzak a térdemre. Aztmondták hogy majd 30-40 évesen üt ki, nem most... :D Ezért eléggé megijedtem.

És ha szedek vitamint, meg ilyesmit akkor az mennyit számíthat kb? Mert ezt sehol nem írják. Enyhít picit, teljesen segít, vagy még is mit csinál? Elhiszem én hogy hasznos, mint pl hogy hasznos ha iszok teát, de hasznát emg nem látom. Azért ennél a helyzetnél látni akarnám a hatást ha folytatom a futást, és még költök is ilyen táplálékkiegészítőkre.

2013. ápr. 9. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit felsoroltam dolgokat az egy nagyon jó kúra lenne!

Arthroxon meg kifejezetgen a problémádra van,mivel 6 fajta ! hatóanyagot tartalmaz !!!

2013. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!