Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt vettem észre, hogy még a...

Azt vettem észre, hogy még a karom is narancsbőrös, mármint ha úgy éri a fény akkor úgy tűnik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, sőt sportos vagyok, izmos meg minden...Nem iszok eleget? Mit tegyek narancsbőr ellen?
2013. ápr. 12. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:

nem egészen világos,de ha ideális a testzsír százalékod és ennek ellenére ez a tünet,akkor használj több testápolót.

ha extrém száraz a bőröd itt-ott,akkor a bőrgyógyász ír fel speciális krémet,amit a patikában összeállítanak.

2013. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs baj a bőrömmel,nem extra száraz.
2013. ápr. 13. 00:19
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor meg mérj testzsírt és vond le a következményt.
2013. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
normál a testzsírom.
2013. ápr. 13. 00:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Narancsbőr eltüntetése komoly feladat! Sovány ember kis testzsírral is lehet narancsbőrös! Helytelen táplálkozás, sok cukros étel, ital, kevés mozgás, kevés víz.

Ahhoz, hogy elrüntesd fel kell hagyni minden cukros étellel itallal!

Rengeteg vizet kell innod, ez nagyon fontos ! És a sport! Ha már ott a naracsbőr azt csak kemény sportolással tudod legyűrni, és nem elég 10 perc séta, vagy három guggolás, kitörés, karemelés.:(

Gondolom nem csak a karod olyan, mivel írod is... Én a teljes testes edzést javaslom, ott feszesedik izmosodik legjobban a bőr, mással nem tudod ezeken kívül eltüntetni!

Még a rendszeres szauna nagyon jó, de az kiegészítés képp.

2013. ápr. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem kevered a striával?
2013. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Dehogy keverem, nem vagyok hülye...


Köszi, de az az igazság, hogy én heti 5X kondizok mindenhova (vádli,comb,fenék,has,bicepsz, tricepsz...) Szóval a testmozgás nem lehet baj :/ Viszont tény, hogy keveset iszom..

2013. ápr. 13. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!