Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mell edzés egyedül?

Dejong kérdése:

Mell edzés egyedül?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 16:03
 1/4 Osynho ***** válasza:
Akár.
2013. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kizárt dolog mert nem tudom.
2013. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is egyedül szoktam, nem sokkal rosszabb így sem. Ésszel csinálod és nem lövöd magadnak túl a súlyt, sem az ismétlésszámot és akkor nem lesz baj.

A fekvenyomásnál a jobb padokon van egy "pihenő" tartó is, ami sokkal lentebb van. Ha keretben csinálod, akkor bármikor kiteheted egy alsóbb szintre. Ha egykezessel, akkor le is tudod őket dobni a földre, ha van hely, de óvatosan, ez elég balesetveszélyes. Mellesleg nem hiába nem szokták sokan fixen rátenni a tárcsákat fekvenyomásnál, így ha gond van, végső esetben lecsúsztatod jobbra-balra a súlyokat, hogy szépen lepotyogjanak.

Ha nagyon félsz, akkor használj gépeket, biztonságosság szempontjából előnyösebbek.

2013. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előttem már leírták a válaszokat.

Viszont volt olyan, hogy muszáj volt egyedül edzenem a teremben, és akkor kicsit visszább vettem a súlyokból, vagy pedig megkértem valakit, hogy jöjjön már egy picit segíteni.

2013. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!