Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 50km biciklitúrára megyek ma,...

50km biciklitúrára megyek ma, de diétázom, kb 3 óra lesz a túra, van értelme tejsavót vinni magammal az útra, ha esetleg megéheznék?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, az már elég hosszú túra, nem árt védeni az izmokat.
2013. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linkoln ***** válasza:

Hivatalos birngás vagyok. outi. Ugyan én elég intenzíven tekerek, de mindenképpen igen a válasz. Ha nem iszok, szépen leetióposodok... :D Az izmok komoly stresszhatást kapnak. Roncsolódnak rendesen, és ha nincs miből karbantartani, romlik a tlejesítmény.

Hol érint ez téged? Érint, 3 óra az sok energiát igényel. A szervezetnek kiürülnek a raktárai, károsodnak a sejtek, és feltölti őket. Ha nincs más a saját károdra. Kiégsz, leépülsz. Meg fogysz, de diéta alatt remélem h nem valami brutális éheztetős fogyókúrát értessz :D

Énb is diétázok, meg mindenki szinte aki sportol. De nem fogyok. Csak nem eszek bármit.

2013. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Linkoln ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, 1 óra tekerés elég. 3 óra már sok, ne akarj 3x annyit fogyni.

Előző vagyok.

2013. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem éhezem, ezt a diétát csinálom:

[link]


csak az anyagcserém eléggé lassú, és még bőven 100 kg felett vagyok, és a heti 0.8-1kg fogyás csak 0.8g*testömeg szénhidrátnál van meg, ráadásul még mozogni is csak mostanában kezdtem... amúgy vittem magammal és jól is jött, de meglepően simán letekertem, mondjuk a hölgy társam jóvoltából pihentünk is sokat

2013. ápr. 20. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
pont ma voltam én is, kb. 60 km-en, többet terveztem, de csináltam egy baromságot (itthonhagytam a kulcsot, a zárban...még jó, hogy eléggé bent van a ház, és nem sokan járnak erre), úgyhogy gyorsan vissza kellett fordulnom. én eletrolites italt vittem (vagy mit, magnéziumos sportital, az van ráírva, hogy electrolyte), meg ilyen energiaszeletet, de ezzel mindig gondban vagyok, megyek sok-sok kilométert, bolt semmi útközben, hogy mit vigyek, ha megéhezek. hazaérve meg bezabálok, mert egész nap alig ettem.
2013. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!