Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok fogyni szeretné...

14 éves vagyok fogyni szeretnék milyen étrendet ajánlotok és milyen mozgásformát?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 11:07
 1/2 roland0919 válasza:
A legfontosabb mindenképpen a napi folyadék bevitel mivel az mossa át a szervezeted min.3 liter és az felejtős h nem ehetsz csak napi 2x, mivel ha ritkán eszel a szervezeted átfog állni ún.vészhelyzetre és ha kajálni fogsz raktározik(zsírpárna). 80%nál ne edd túl magad szval 4-5 kanállal kevesebbet szedj ki magadnak nagyon sok folyadék(nem cola,szörp meg ilyen cukros szarok)értelem szerűen estére nem pacalpörkölt a menü hanem inkább pár gyümölcs vagy pirítós vmivel, és a leges legfontosabb a mozgás! ! !
2013. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na, a előttem szóló már a lényeget leírta.


Az étrend, az nehéz ügy. Erősen csökkentett szénhidrát, zsír...

Nem szabad(na) lisztből készült ételeket, zsömlét, kenyeret enned, nem szabad(na) cukrot, és azzal készült bármit csipegetned. Sok párolt, grillezett, sült zöldség, soványhús, de inkább csak fehérhús, csirke, hal, stb..


Mozgás? Éld az életed, de nem ülve, hanem ha lehet egy megállóval előbb szállj le, és gyalogolj..vagy kerékpár, úszás, ping-pong. fallabda, stb..


Ha van kertetek, akkor áss, vagy gereblézz, nyírj füvet...úgy kiveszi az energiát, ahogy kell.

2013. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!