Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Könnyített gipsszel elindulhat...

Könnyített gipsszel elindulhatok atlétika versenyen?

Figyelt kérdés
Komplett alkartörést szenvedtem 2 hete, de most már úgy érzem hogy semmi bajom, ezért szerintem kár lenne kihagyni a diákolimpiai versenyeket amikre sokat készültem télen. Még annyi a baj, hogy a szüleim nem nagyon akarnak elengedni, hiába magyarázok nekik, hogy könnyített gipszben ezt lehet. Egyébként 100 m-en, távolugrásban és 800 m-en indulnék. 14/F

2013. ápr. 29. 17:38
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a szüleidnek igaza van, ez tényleg nem jó ötlet. A mozgás a törött csontvégeknek sem tesz jót, illetve simán újból ráeshetsz a kezedre (pl. távolugrásban). A gipsz tényleg elég jól tart, de azért nem erre van kitalálva. És egy verseny kedvéért kár lenne kockáztatnod azt, hogy nem forr össze rendesen a kezed.
2013. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, ráadásul ha alkartörés, akkor gondolom vállig van gipszelve a karod, az most mellékes, hogy könnyített gipsz vagy sem. Én lebeszélnélek róla. A gyógyulásod fontosabb, mint az a verseny.
2013. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!