Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az egyik mellizmom fejletleneb...

Kriszt955 kérdése:

Az egyik mellizmom fejletlenebb a másiknál?

Figyelt kérdés
most kezdtem el járogatni kondizni haverokkal van edzés terv is meg minden de észrevettem elég durván le van maradva a jobb mellizmom a balhoz képest. míg a bal már alakul meg kifejlett a jobb be van süppedve az izomhiány miatt :S elég hülyén néz ki lehet ezt korrigálni? (hozzáteszem még nagyon kezdeti stádiumba vagyok)

2013. máj. 2. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kevés embernek szimmetrikusak az izmai. Több egykezes súlyzós gyakorlat kell és koncentrálj a gyengébb oldalra.

Egyébként még csak most kezdted.:)

2013. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi. rendes vagy. egyébként a koncentrálás sosement mert van egy érdekes problémám. a gyengébb mellizmom felöli kezem erősebb mint a másik, és azt vettem észre hogy 1kezes sujzónál a bal mellem belesegít a karomba míg jobb oldalt a gyengébbik mellemnek nemengedi az erősebbik kezem hogy használódjon :S vagy nemis tudom :D
2013. máj. 2. 18:32
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor is egykezes a megoldás, mert rúdnál az erősebb oldallal rá tudsz segíteni.
2013. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
értem akkor a rudat azt 1ellőre hanyagoljam?
2013. máj. 2. 18:50
 5/16 anonim ***** válasza:

nem kell hanyagolni, pl minden 2. edzésen mehetne az egykezes nyomás után.

Mondjuk ha most kezdted, akkor neked még 3 napos teljes testes edzés kellene, ahol minden edzésen végzel egy gyakorlatot minden izomcsoportra. A 3 napból az egyik nyomás legyen rudas, a többi két napon meg egykezes.

2013. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de kb már 2 hete járok edzeni minden másnaponta és azt vettem észre hogy azér fejlődött a jobb mellem is csak aza böki hogy a bal is :D
2013. máj. 2. 18:56
 7/16 A kérdező kommentje:
uyg csinálom hogy heti 4 szer megyek edzeni és ebbe a hétbe minden testrészemet megmozgatom csak 1.5 orát szánok 2 testrészemre
2013. máj. 2. 18:57
 8/16 A kérdező kommentje:
2 hete 1 folytába csak rizst eszek pulykamellel meg 4 5 liter vizet iszok. ez mehet tovább igy?
2013. máj. 2. 19:00
 9/16 anonim ***** válasza:

A csirke-rizs mehet, de kell legalább annyi zöldség is, mint hús. De ehetsz más húst is, pl halat, pulykát, de még akár sovány disznóhúst is.

A szénhidrát is mehet krumpliból, tésztából, zabpehelyből, teljes kiőrlés kenyérből, nem kell mindig rizst enni.

2013. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
eddig nincs bajom a rizzsel . zöldség alatt mit értessz? melyik zöltségfajtát? a krumplit megtudom oldani de ha enyi fajtát összeeszek 1 nap nemmarad hely a rizsnek meg a pulykának :D mindenki ezeket isteníti
2013. máj. 2. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!