Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ártalmas a kox? Pontosan...

Miért ártalmas a kox? Pontosan mit csinál a szervezetel? Hatásai mik lehetnek?

Figyelt kérdés
miért tesz tönkre mindent? van olyan tömegnővelő ami tuti nem árt és nem kox?

2013. máj. 13. 10:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy versenyző ezt bevállalja, ettől ő nem hulye, tisztában van a kockázatával. Az a hulye, aki nem versenyzik, de mégis cuccol.
2013. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Montez nem olvastam végig amit belinkeltem shop.builder cikket, csak keresni akartam példát a nagyságra.

A cikk elejéig olvastam, igaz, h 2000 évet írt, de natural bajnokságot....:


"A 2000. évben a magyar naturál bajnokságnak is nevezett Superbody verseny mellett Budapesten kerül majd megrendezésre a kontinentális Superbody viadal is. Ez mintegy jelezte a magyar naturál testépítés rangos helyét a nemzetközi mezőnyben."


A lényeg, hogy nem értek hozzá, nem ismerem ezeket az embereket! :)

A Nutrend oldalon olvasom a felkészülések között a felkészülését Lantos Johnny által indított topicban.

Ismétlem nem értek hozzá, ezért nem akarok senkiről rosszat feltételezni.

Ha ez viszont koxos eredmény akkor egy világ omlott össze bennem :(

2013. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Linkoln ***** válasza:

Amúgy meg én triatlon, futás, kerékpározás, atlétika terén vagyok otthon. Itt is vannak durva doppingolások, persze nem nálam... :D

A lényeg hogy mennyire ártalmas? Nagyon. Itt vidéken nem sok fejlemény történik alig van testépítő, de azért egy két esetet hallottam már hogy szívinfarktust kapott zuhanyzás közben a 19 éves koxos srác a szomszéd faluban nem is egyszer. Már legalább 2-en haltak meg szívleállásban, egyiknek a veséje ment tönkre, több nem rémlik itt a környéken. De nem is nagyon ismerek más koxost. Biztos van, de nem ismerem. Akit ismerek az nem 100-as. Egyik megőrült kb. Kis nyugis srác volt, meg normális tanuló, tömegnövelt, de rosszul nem volt különösebb hatás. Elkezdett koxolni és totál megváltozott. Agresszív lett, kötekedő, meg hülye.


Nah a lényeg amit plusszba meg akartam említeni:

Hogy miért nincs olyan szemmel látható súlyos baja a koxos híres testépítőknek? Erős tipp az ár és az orvos amit Montez is említett.

Itt egy élsportoló aki doppingol havi 100-200ezret költ szteroidra. Egy olcsó növekedéshormonnal elvan az ember havi 10ezerből, egy komolyan szürt meg komoly körülmények között előállított meg egy alkalomra annyi, vagy kétszer annyi.

Nem hinném hogy olcsó koxokat hazsnálnának az élsportolók. Nah meg biztos tömik őket mással amivel ellensúlyozzák a káros hatásait. Figyelik őket, és orvosolják ahogy lehet.

Most a "Jani a szomszéd utcában" csak megvesz valami koxnak árult szert aztán lesz ami lesz.

2013. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem az egészben az az összeférhetetlen és érthetetlen, hogy aki versenyez az hihetetlen kitartással, önfegyelemmel, szigorral párosuló életforma. A kox meg csalás. Tehát a versenyszellemmel szemben áll a csalás. Nekem ezért érthetetlen. Vagy a versenyszellem az egyenlő azzal, hogy bármi áron....?
2013. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nem mindegy hogy mi ban a cuccban. A sok gyökér megveszi az olcsó danabolt, aminél a jóisten se tudja hogy miket tartalmaz, milyen körülmények között készült, milyen szennyeződések lehetnek.


A superbody pedig lehet, hogy naturálnak indult, de rég nem az.

2013. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
Az élsportban a kox inkább azt jelenti, hogy ha már az ember eleve ott tart, hogy a határait feszegeti, akkor kitágítja ezeket a határokat. És mivel minden versenyző csinálja, tulajdonképpen nem is számít csalásnak. Ezért "muszáj", nélküle egyszerűen lemorzsolódik az ember. Ez az élsport, azt szoktam mondani, hogy legalább annyira szól cirkuszról a népnek, mint a kemény munkáról meg szenvedélyről. Nem csak a sportelvárásoknak kell megfelelni, hanem a nézőknek is. És egyre jobban, mert onnan van a bevétel. Nem véletlenül mennek pl. a nagy fociklubok is Ázsiába terjeszkedni.
2013. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
a kox az isten, belolem az csinalt embert.
2017. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!