Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl vagyok az átmozgató...

Túl vagyok az átmozgató edzéseken, most váltok osztottra és a következőre gondoltam?

Figyelt kérdés

Bicepsz 2gyakorlat

tricepsz 3gyakorlat

hát 3gyak.

Mell 3gyak.

Váll 3gyak.plusz csukja

has 3gyak

comb 2gyak.

3sorozat 10 ismétlés.

A mellnél a szűk és széles fogású fekvenyomást 2gyakorlatnak számoljátok?

A konkrét gyakorlatokat nem írom le úgyis van belőlük jópár.



2013. máj. 23. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

kb okés, de heti leosztást nem írtad le. pl lehetne 3 vagy 4 napos is.

mell-kar, pihi, láb, pihi, hát-váll.

Vagy 4 napos: mell-bic, láb, pihi, váll-tric, hát.

Ezek csak példák, sok jó elosztás van.


És igen, a szűk és széles nyomás az két gyakorlat. De a szűk az inkább tricepszre megy.

Ja és lábra kevés lesz a két gyakorlat. Kell guggolás, lábgépen hajlítás- nyújtás, + még kitörés, merevlábas felhúzás + vádli.

2013. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz ez. Szűken én nem nyomok mert nagyon átmegy a terhelés a váll/tricepszemre. 2 gyakorlatnak csak akkor számítanám ha mind a kettőből pl 4x10-et nyomnék, de annak értelmét nem látom, akkor inkább szűken sima padon, szélesen döntötten. Személy szerint még bicepszhez be tennék egy gyakorlatot.
2013. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez a hármas felosztás jó lesz.

Akkor a szűknyomást ne is számoljam inkább a mellhez?

Félve írtam a kérdésbe,de akkor bicepszre elég a két gyakorlat?

Otthoni körülmények között edzem és ezért a lábra csak a gugolást és kitörést gondoltam.

A láb edzést csak magában szabad végezni?

2013. máj. 23. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég lehet két bicepsz is, de én is hármat végzek rá. Nem mindegy, hogy mennyi sorozat megy. Pl lehet két gyakorlatból 10 sorozat összesen, de lehet 3 gyakorlattal is 6-8 sorozat összesen. Tehát a gyakorlatok száma önmagában még nem döntő.

Én jobb szeretem, ha külön van a láb, de van aki tesz mellé egy kisebb izomcsoportot.

2013. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, hálás vagyok a segítségért!
2013. máj. 23. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!