Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fejlődök ilyen lassan?

Miért fejlődök ilyen lassan?

Figyelt kérdés
Szeptember óta kezdtem edzeni, eleinte össze ettem mindent, nem figyeltem a kajámra, ezért meg is híztam, a szeptemberi 72 kilómat áprilisra 87-re "sikerült" feltornászni (nagy része zsír volt). Aztán elkezdtem diétázni, ezzel visszamentem 82-re. Aztán kb 2-3 hete elkezdtem újra tömegelni, jó étrenddel (napi fél kiló csirke(mell, vagy comb), 420-430 gramm rizs, reggel 100 gramm zabpehely, 30 gramm tejsavóval, este 200 gramm zsírszegény túró, szintúgy 30 gramm tejsavóval, plusz heti 3x edzés után 50 gramm savó, és 50 gramm gyors ch) Plusz kb 2 hete elkezdtem egy kreatin kúrát, és ezalatt a 2-3 hét alatt mindössze kb 0,7 kg-ot sikerült híznom, és úgylátom mintha zsírosodtam is volna egy minimálisat. Szóval mit változtassak? Kreatinnak heti hány + kilóval kéne "megdobnia"?
2013. máj. 28. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A kreatinnál nincs ilyen, havi MAX 1 kg izom jöhet fel, az is csak az első évben. A két hét alatt 0,7 kg növekedés pont jó!
2013. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak sok helyen olvastam olyat, hogy a kreatinnal heti 1-2 kiló is följöhet, havonta akár 4-5 is, meg hogy nagyon megdobja a teljesítményt, a fejlődést, és sokan írták, hogy az első hét után már látták magukon a fejlődést, én meg szinte semmit sem látok/érzek, mintha nem is szedném. Lehet hogy rosszul adagolom. Apropó, feltöltéskor 3 napig 30 grammot, még 3 napig 20 grammot, szintentartáskor meg napi 15-öt eszek, ez így milyen?
2013. máj. 28. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, még sok is a 15 gramm. Ez a havi 5 kiló pedig kamu, abból kb 4 zsír, 5 kiló izmot még koxal sem szednek fel az emberek 1 hónap alatt.
2013. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Osynho ***** válasza:
Mindenki tök máshogy reagál a kreatinra. Nálam az első kúrával kb 2 hát alatt 1-1,5 kg jött fel és erősödtem is. Aztán a következő kúrák max nagyon kis pluszt adtak erőben. Majd, ha végignyomtad a kúrát és mellette rendesen eszel és edzel, akkor nézd meg, hogy mennyit fejlődtél.
2013. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!