Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miket csináljak fegyencedzés...

Miket csináljak fegyencedzés elött egy hónappal?

Figyelt kérdés
Tervezem megvenni a könyvet, de az még kb. 1 hónap múlva lesz. Addig mit csináljak felkészülésnek/alapozásnak?

2013. jún. 1. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem töltöd le inkább?
2013. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
le is töltheted pdfben, amúgy meg fogyózz (ha van miből) és akkor jobban fogsz haladni.
2013. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi! Azért nem töltöm le, mert mobilon túl kicsi, gép elött meg nem jó olvasni. Jobban szeretem azt ami megfogható.
2013. jún. 1. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
én is de milyen ára van már ezeknek.. :D
2013. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha van súlyfelesleged (= plusz súly a gyakorlatoknál, ami miatt lassabb lesz a fejlődés) akkor járj el futni minden nap és alaposan nézd meg mit eszel.
2013. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sága ***** válasza:

Szia!


Engedj meg egy jótanácsot.Én kb 9 éve edzek hol így hol úgy.A konditeremmel kezdtem,majd anyagi okok miatt meg munkahely is elkeztem kb 2 és fél éve fegyencezni.Közbe csináltam a meztelen harcost is.Arra akarok kijukadni hogy én az életbe nem adnék ki megint 4000 ft-ot egy könyvre se főleg ha letölthető mert nem ér annyit neten mindent el tudsz érni.Nekem megvan a fegyenc 1-2 és a meztelen harcos is eredetibe.Én a helyedbe ne fegyenceznék több ok miatt:

-amit az izomnövelésről hazudnak benne (mert Paul Wade nem létező személy)az hülyeség,saját súlyos gyakorlatoktól sose fogsz úgy fejlődni méretbe mint súlyzóval

-én csomó időt elcsesztem (kb majdnem 2 év)az egykezes fekvőért,a meztelen harcos módszerével kb 2-3 hónap alatt sikerült csak egy emelvényt kellett csinálnom hozzá és ennyi

-a kézenállásba fekvőről meg a saját érdekedben szeretnélek lebeszélni mert elég veszélyes tud lenni.Nekem pl a vérnyomásom rendbe a kardió rendszerem rendbe stb.Mégis bevérzik tőle a szemem és néha folydogál az orrom vére is.Próbáltam már hatszász féle képpen hozzászokni a fordított testhelyzethez de nem sok eredménnyel,ezért inkább lemondtam róla.

-A könyv több ponton nem jó a fejlődést illetően mert nem jó a sorrend a gyakorlatoknál(ezt nem én találtam ki)itt a link( [link] és igaza van.

Ha ennek ellenére is meg szeretnéd venni eredetibe én szívesen féláron eladom neked ha gondolod.Nem lelombozni szeretnélek csak nekem ezek a tapasztalataim a fegyenccel kapcsolatban.

Üdv.Remélem segítettem.

2013. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat! nem pont az izom nagysàgàêrt kezdtem el, hanem erösiteni. az inak rugalmasságáért és erösségéért. utolsônak köszönöm, de azêrt csinálni tervezem sokáig ês meglátjuk. a könyvet pedig már megrendeltem akkor, de köszi azért, rendes vagy!
2013. jún. 23. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!