Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Insanity edzéshez melyik a...

Insanity edzéshez melyik a jobb étrend kiegészítő? Turbó D. (diéta) vagy a BiotechUSA Ultra Loss Shake-je?

Figyelt kérdés
Szeretnék minél többet fogyni, diétázok és mozgok is, az Insanity edzésprogramot csinálom. Szerintetek melyik a jobb? 17/L

2013. jún. 19. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt felejtsd el örökre, szerintem azért tiltották le a leírását, mert túl sokat szidták :D

A másikat sem ajánlom, nem tetszenek nekem ezek a fogyiturmixok, mert egyrészt szerintem nem optimális összetételűek, másrészt marha drágák, mert hát a "gyúróport szedni" nem akaró nők a célcsoport, azok meg bármennyit képesek elkölteni.

Ha már diétázol, akkor biztos tudod, hogy mi hiányzik még, nem?

2013. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem igazán vagyok jártas az ilyen "porokban".

Fő célom a fogyás lenne, és persze kicsit izmosodni is, ha így ez a kettő lehetséges. :D Te tudnál esetleg valamit ajánlani? :)

2013. jún. 19. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Érdemi mértékben nem igazán, kezdőknél egy picit.

Nézd meg a diétádat. Tudod, mennyi makrotápanyag kell, és tudod, mennyi van meg. Mondd meg, mi kell, és akkor ajánlok neked "port" :D De amúgy nem nagy ördöngösség, csak rákeresel a megfelelő kategóriára, választasz vmi olcsót, netán rákeresel a termékre és annyi.

2013. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most kezdtem újra a Turbó D-t ma az első nap,hogy nem eszek semmit csak a turmixot iszom,max. zöldségleves leve, és mellette az insanity. Nem ettől várom fogyást, mert semmi jót nem hallottam még a turbóról,tavaly egy hónap alatt 5kg-ot fogytam tőle. Ezen a nyáron életmódot szeretnék váltani,később alakítani és izmosodni de míg "zsír réteg" van rajtam,addig nehéz :\ :D :D
2013. jún. 19. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Na akkor inkább olvasd el a sárga kapszulát meg az alapismereteket, mert ez így elég ergya.
2013. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyilván, írtam is, hogy kezdő vagyok ebben a témában, nem vagyok egy bodybuilder csak tanácsokat szeretnék hogy minél hatékonyabb legyen az edzés,veszítsek a súlyomból, és ne a turbóval tegyem tönkre a májamat, vesémet stb....
2013. jún. 19. 20:20
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

- Nem teszed tönkre semmivel a májadat meg a vesédet. Ostoba téves urbanlegend 1.

- A fogyás célja nem a súlyvesztés, hanem a zsírvesztés. Ostoba téves urbanlegend 2. Tökmindegy hány kiló vagy, ha jól nézel ki.

- Ha tudod, hogy nem értesz hozzá, hogy állíthattad, hogy diétázol? Hiszen a "diétád" egy nagy rakás kaksi, úgy nőiesen szólva. Szóval uzsgyi olvasni, mielőtt zabos leszek.

2013. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sűrgősen felejtsd el hogy nem eszel semmit csak ilyeneket iszol!!! Elősször is ha diétázni szeretnél akkor állíts össze egy étrendet. Ha sok sovány húst eszel (csirke, pulyka) zöldséggel, kevés szénhidrát azt is rizsből , teljes kiőrlésű pékáru, meg hasonlóakból . Kevés tejtermék , szerintem gyümölcsöt is nyugodtan ehetsz mértékkel. És persze kevesebb zsír.

Edzésnél meg az insanity teljesen jó ha birod. De attól hogy van rajtad felesleg(zsír) nyugodtan izmosodhatsz , sőt! Az izom még inkább segíti a zsírvesztést.

De amit leírásod szerint elkezdtél az elég messze áll a életmód váltástól. Ezzel az étkezéssel hogy kb semmit nem eszel csak tönre vágod magad.

Ha bármi kérdésed lenne írj nyugodtan privit,amiben tudok segítek!!

2013. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pumapuma válasza:
Azt sem tudom hol kezdjem! Izmosítani és zsírtégetni egyszerre nem lehet! A tömegnöveléshez többlet szénhidrát kell, míg a zsírégetéshez inkább negatív kalóriabevitel. diétás étkezés kell, ha jól belövöd és magas a fehérje bevitel, akkor nem megy le az izomzat! Tehát Szépen edzegetsz ahogy eddig odafigyelsz az étkezésre napi 5ször de legalább 3szor kicsi mennyiség és iszod az ultra losst viszont minden edzés elött megiszol egy L-carnitine-t előtthidd el gyönyörűen fogsz kinézni! Persze nem szabad türelmetlennek lenni ha 5nap alatt akarsz lefogyni akkor nincs csodaszer :D Napi 3-4liter vizet igyál meg mindenféleképp főleg edzés napokon! Nem tudom milyen az étkezésed, mert az nagyon befolyásolja vannak dolgok amiket nap 24-ben ehetsz és nem hizlal természetesen nem óriási mennyiségben! csirkemellsonka párizsik stb nézz utána kicsit google-ban is! Ha veszel szénhidrátot akkor alacsony GI tartalmuak legyenek ezek után is tudsz nézni google-ban! Az a gond, hogy itt kérhetsz tanácsot de rengeteg dolog befolyásolja a fogyásod amit sok ember nem fog fel PL: mennyi folyadékot viszel be naponta megyit sétálsz akár munkahelyre aztán a munkahelyed mennyire megterhelő ha te egy gyári munkás vagy ne várjuk el ugyan azt a diétát egy irodában dolgózótól! stb..... Probáld te megkeresni magadnak olvas sokat utána Sok sikert kivánok neked!
2013. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pumapuma válasza:
befolyásolja az is hány kiló vagy most és hány éves akkor ha idősebb vagy már megint teljesen más módon kellene fogynod!
2013. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!