Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés utáni pirosodás ellen...

Edzés utáni pirosodás ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ha végre ráveszem magam hogy elmenjek edzeni, a végén legszívesebben a föld alá süllyednék, olyan piros lesz az arcom. Egy 10.15 perces futástól már rákvörös vagyok. Nagyon rossz érzés, és tudom, hogy a teremben vagy akár az utcán senki nem figyeli ezt de nekem akkor is szörnyű. Pláne hogy utána vagy 1 óráig nem szűnik meg, se hideg zuhany, pihi, semmi hatására.

Lehet ez ellen tenni bármit is?



2013. jún. 20. 00:57
1 2
 1/11 arturrimbaud ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni:)))
2013. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szintén érdekelne:D sokan küzdenek ezzel a problémával:/
2013. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Azon gondolkozom, hogy ahogy nő az edzettségem, nem lesz-e jobb a helyzet vajon?
2013. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 arturrimbaud ***** válasza:
Sajnos nem nekem mindig jó indulatuan megjegyzik de piros vagyok, de úgy élvezem a mozgást, hogy kezdem megszokni...viszont az gondolom, hogy ez allergiával kapcsolatos és táplálkozással hatni lehet rá...jó kis aszkétává kell vállnom, de krém vagy valait nem tudok rá viszont jó lenne...
2013. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem túl jó kilátások... viszont nem hiszem h allergia, mondhatni én vagyok az egyik legallergiamnetesebb ember :):) Szóval magamnak is és nektek is talán a legjobb tanács h le kell tojni..:S :)
2013. júl. 2. 16:50
 6/11 arturrimbaud ***** válasza:
:)))
2013. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én sem hinném, hogy allergiához köze van..én már 2 emelet megmászása után vörös vagyok, pedig még nem fáradtam el...szóval ez ilyen..sajnos erre azt kell mondanom, hogy el kell fogadni..
2013. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 arturrimbaud ***** válasza:
igen de én belül küzdök ellene ha el is fogadtam, mindig olyan boldogan megjegyik hû de piros vagy mi bajod van:)))
2013. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azok meg elmehetnek a fenébe :):)
2013. júl. 16. 17:47
 10/11 anonim válasza:

Nekem is ilyen problémám van.

Hamar vörös leszek edzés után és mikor zavarba jövök akkor is rákvörös vagyok.Sokan ki is nevetnek érte meg rá is tesznek egy lapáttal, de ez van el kell fogadni.

Bár azok olyan emberek is.

2013. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!