Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés utáni pirosodás ellen...

Edzés utáni pirosodás ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ha végre ráveszem magam hogy elmenjek edzeni, a végén legszívesebben a föld alá süllyednék, olyan piros lesz az arcom. Egy 10.15 perces futástól már rákvörös vagyok. Nagyon rossz érzés, és tudom, hogy a teremben vagy akár az utcán senki nem figyeli ezt de nekem akkor is szörnyű. Pláne hogy utána vagy 1 óráig nem szűnik meg, se hideg zuhany, pihi, semmi hatására.

Lehet ez ellen tenni bármit is?



2013. jún. 20. 00:57
1 2
 11/11 arturrimbaud ***** válasza:

Csak, hogy ma tele van olyan emberekkel a világ és nem soka a jó indulatû...


...én túlsúlzos vagyok, egész életemben küzdöttem ellene, hiába mert sovánzak tanácvsoltak, vagy a súlz vesztés sikerébe bele betegedett kövérek, mint Sobert Norb...


...imádok mozogni, elhagztam a diétázást bevállaltam a tûlsúlzom, elkezdtem ehhey öltöyni, hogy normálisan éreyyem magam, elkeydtem rendsyeresen enni, kezd beállni a metabolizmusom, kezdem tanulni a mértékletességet, ebben sokat segít a callisthenic mozgás amit be tudtam építeni a mindennapjaimba és a tej csokit nem eszem letiltottam magam, csak néha esyek be, hogz ne betegedjek bele...


...de a 85 százalékos fekete csokit mértékkel idõnként meg engedem...szigorú vagyok magamhoz, túlságosan is...erre a kollegina aki a mai sztár világban disznó súlzunak számit, kommentározták is a buszon már...


...szerintem tök normális alkata van, tegnap közlöm vele erre ma köyli velem, hogy az anoreksziák ehetenek csokit de én nem...


...ez most nagyon eltalált, de össye kapartam magam és megmondtam, hogy én ehetek fekete csokit mértékkel tejcsokit nem, de azt is esyek idõnként, hogy ne hülyüljek bele és a fekete csokit sem esyem minden nap...eszek édességet rendsyeresen, hogy le döntsem a lelki bálvánzaim irántuk,de ilzenek ay emberek jól beléd döfik a kést, nekem kell fölerõsödnöm, hogy le pattanjon rólam...


...de ay ilyenket mint én aki túlsúlzosak, mozognak, oda figyelnek és vörösek a mozgástól, azokra nagzon rá szállnak a soványak, a kövérek mind:)))


egyébként ay erõszakos erõ fitnessyektõl vörösödöm, a callisthetitõl nem mert fokoyatosan viszi föl és mindent megmoygat egyszerre ígzy nem tolul a vér:)))

2013. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!