Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 5x10 fekvőtámasz,5x10...

Napi 5x10 fekvőtámasz,5x10 emelés 15kg-val annak van látványos eredménye?

Figyelt kérdés

ha igen mennyi idő mulva?

vagycsak elfáradok.

mi kéne még hogy izmosabb legyek,edző teremre nincs lehetőségem.



2013. jún. 30. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ez semmi !


Nézz utána a fegyencedzésnek+ legyen fehérjedús az étrended !

2013. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Lényegében 50 szabályos fekvőtámasz naponta, akár valamennyi 1 kézen, tömegnövelő táplálkozás mellett valamilyen látványt bizony eredményezni fog. Szabályos fekvőtámaszokkal, lassan és mélyen végezve / vagy a fegyencedzésnek megfelelően nehezítve eredmény is hoz, persze.


Szerintem is érdemes a már bevált programokat követni ha az embernek nincs jobb ötlete, akkor a fegyencedzés tökéletes.

2013. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csipesz5 válasza:
100%

50 fekvő az semmi!!! hány éves vagy? hány kiló? mekkora vagy?

Szerintem az emberek 70-80%-a 10ig nem is számolja.... ha érted mire gondolok.


minimum 4x30 ...ha az öcsém kibírta...szerintem te is. 170cm, 59kg .

2013. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy legyen meg 150 az edzőnapon. 30 , 25 , 20 és így könnyítve és lassan minél nehezebb legyen. 15kg egy kézzel próbáld és úgy 5x 10 már nem rossz
2013. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4x30 - 30 szabályos fekvőtámasz egyszerre?

Valamit nagyon máshogy csináltok mint amit mi nevezünk fekvőtámasznak. Ismerek karatésokat akik 100 fekvőtámaszt nyomnak egyszerre, sőt anno velük én is nyomtam. Ma eltörném a karjukat. Az nem volt fekvőtámasz, edzés végén 100 bicepsz/tricepszrángás..

2013. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!