Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni szeptember...

Le szeretnék fogyni szeptemberig, legalább 15 kg-tól szabadulnék meg. A kardióedzés jó?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és a középiskolát frissen szeretném kezdeni. 165-166 cm vagyok, és 75 kg. Sajnos ez örökletes a családban, mert szinte mindenki dundi. A nővérem ennyi idősen 90kg volt, de ő lefogyott 17 évesen. Tudom, ennyi idősen nem szabadna fogyókúráznom, de már 4 éve voltam kórházban amiatt, hogy dundi voltam. Egy hét alatt leadtam 2 kilót, de ez szerintem csak a vízvesztés miatt volt.


Az jó, hogyha júniustól úgy fogyókúrázom, hogy reggelire rozskenyér, vékony vaj, szeletelt sonka, sok zöldség, ebédre mondjuk rizs és párolt csirkemell, uzsonnára gyümölcs, vacsorára ugyanaz mint ebédre?

Mozgás alatt pedig naponta fél óra guggolás, felülés, lábemelgetés, szobabicikli?

(Nyáron amúgy se szoktam sokat enni.)


Ha így csinálom nyáron, mennyit fogyhatok?


2013. ápr. 23. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne júniustól kezd!

Nagyon-nagyon hasonló cipőben járok. ( 15/ L) én reggel 5- fél7-ig kutyát sétáltatok, van heti 2x röpiedzésem, hétvégén biciklizek. Sajnos ennél több mozgást nem tudok véghez vinni, részben a térdem miatt , mert még nem szokta meg a változást, részben pedig az időhiány miatt.

Reggel megiszok 2 nagy pohár vizet, az iskolába viszek egyenlőre egy almát és egy szendvicset, bár próbálom a kenyeret kiszorítani az étrendemből még arra napi 1 szeletre vágyok :) Minden nap 3-4 fele érek haza, akkor megeszem az ebédem, és utána nem eszek már semmit. Remélem menni fog nyárra, és hogy neked is tudtam valamit segíteni ! :))

2013. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kardió helyett inkább hiit vagy súlyzós edzés. Rizs, rozskenyér helyett inkább egyél húst, tojást, zöldségeket, halat ..
2013. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!