Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi várható a Naposim szedése...

Mi várható a Naposim szedése közben?

Figyelt kérdés
Érdekelne az előnye hátránya és a mellékhatásai, de nem találtam sehol.
2008. jún. 27. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Hátránya az, hogy szar.

Vizesít nagyon, és hajlamos ösztrogénné alakulni, amitől elhízol és helyes kis csöcsöd lessz:-)


Egyébként ha okosan csinálod, kiegészítve illetve folytatva a kúrát, akkor nagy tömeg felpakolható vele. Ez edzettségi szinttől ,életkortól, táplálkozástól is függ. Vannak jobbak is, de ez olcsó, tehát aki nehezen hízik, még sok kaja mellett is, az bevállalhatja.

Kezdőknek még így sem ajánlom, és valami azt súgja, hogy Te kezdő vagy. Nézz szét inkább a legális táplálékkiegészítők piacán, azok is sokat fejlődtek mostanában. A koxot meg hagyd későbbre, neked még annélkül is könnyű fejlődnöd.

2008. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igazából a páromat próbálom róla lebeszélni.Nem sportól csak hízni akar, és vki ezt ajánlotta neki.
2008. jún. 28. 06:43
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Bazzeg, mond meg a párodnak, hogy egy idióta!! A Naposim egy anabolikus szeteroid, ami felborítja a hormonháztartást és rendkívül sok mellékhatása lehet! Ha nem is gyúr, akkor meg végképp nem értem, hogy minek akarja ezzel mérgezni magát, ettől nem lesz izmos, ahhoz edzeni is kéne! De a rendes kajálás többet ér, de mindegy! Ha zsírban akar hízni, akkor meg egyen 1 hónapig a McDonald's-ban és tuti meghhízik, mint egy disznó. Az első válaszadó meg szintén egy kretén, amiért itt reklámozza a, hogy milyen jó ez a szemét.


Ha szereted a párodat, akkor mond meg neki, hogy elhagyod, ha bekoxol, inkább egyen!!

Pfúú baszki, most felkaptam a vizet! >(

2008. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Sport és rendes kajálás nélkül semmi. Tönkre vágja a szervezetét máj és vesekárosodást és egyéb elváltozást is okozhat. A lelki gyengék nyúlnak ilyen szerekhez meg akit meg lehet vele etetni. Én pusztán csak elkezdtem edzeni, rendesen kajálni, multivitamint szedni, és havi 4 ezerért tejsavó fehérjét ittam. Az eredmény: 66kg-ról indultam most 75kg vagyok 6hónap után +9kg amiböl max 3kg zsír. Tehát ennyit a napozimról. A befektetett munka mindíg meghozza a hatását és egészséges is maradsz.
2008. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Hallod ketteske! Hol reklámoztam én?

Pont le akartam beszélni, de nem lehetek álszent, amikor azt kérdezi, hogy mit várhat tőle. (akkor még nem írta, hogy nem ő akarja szedni) Én azt mondom, hogy aki ért hozzá az úgyis tudja mit várhat tőle, és nem kell ez a süket szöveg, amit olvasol az újságokban, hogy beteg leszel, besárgulsz, leszárad a pöcsöd. Ezt ilyen faszok mondják, akik sosem szedték, nincs is joguk véleményt mondani, pláne pálcát törni mások fölött.

Én 16 éve gyúrok, 106 kiló vagyok (117 volt a maximumom) és elhiheted, hogy sokszáz ilyen szart bedobáltam már, értek hozzá, tudom mit kell mellette szedni és hogy kell egy kúrát összeállítani. SOHA SEMMI bajom nem származott belőle.

A kérdezőnek:

Semmiképp se engedd neki, hogy bármilyen szteroidot szedjen, ha nem edz rendszeresen. Ilyenkor az izmok (ha van ilyen rajta egyáltalán) a receptorok hiánya miatt nem tudják fölvenni a vérből az anyagot,így azt egyből a májnak kellene lebontania, az viszont nem tudja és ott a baj. Ez SPORTOLÓKNAK készült, nem hülyegyerekeknek.

2008. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Mellékhatások


Mérhető májkárosodás (nagy intenzitású fogyasztás után visszafordíthatatlan), magas vérnyomás, megnövekedett pulzusfrekvencia, gyors ösztrogénné alakulás, pattanásosodás, gyorsult hajhullás, a szervezet saját tesztoszteron termelésének leállása, fokozott agresszivitás.


Ezt az egyik leghitelesebb magyar testépítő oldalról másoltam be (www.body.builder.hu)

2008. jún. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
+ mellékhatás növekedés utáni gyors visszaesés
2008. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
64%
tornazok,es izni szeretnek,de nem megy kb 10 akarnak felhizni. kerdesem hogy milyen taplalek kiegeszettot szedjek?? vagy szedjek napozimot,vagy micsinalljak???
2008. okt. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
10kg
2008. okt. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
64%
Szia! Énis csak rövidieje edzem de azt tudom hogy a torna mellt nemfogod a tömeged növelni.Túl intenzív mozgás és inkább fogyáshoz vagy szálkásításhozjó.Szerintem próbálj magas szénhidrát tartalmú ételeket bevinni táplálkozásnál vagy próbálkoz legális kiegészítőkel és hanyagold a Naposimot!
2009. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!