Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi várható a Naposim szedése...

Mi várható a Naposim szedése közben?

Figyelt kérdés
Érdekelne az előnye hátránya és a mellékhatásai, de nem találtam sehol.
2008. jún. 27. 19:34
1 2
 11/19 anonim válasza:
81%

-3 óránkénti minőségi kajálás megvan?

-Napi fél kg hús lecsúszik?

-Edzés utáni táplálékkiegészítés (min 40g tejsavó, gyors szénhidrát) megvan?

-Elérted a természetes határaidat?

-Megvan egy minimum 3 éves edzésmúlt (tudsz normálisan edzeni)?

-Bevállalod, hogy az egészséged akár maradandóan is károsodhat?

-Bevállalod a kúra utáni pszichés és fizikai visszaesést?

Ha ezek közül bármelyikre a válaszod NEM, akkor nem neked való a szteroidok világa.

2009. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
58%

Úristen miket irtok ti...

Nah srácok a Naposim az egy Anabolikus Szteroid készítmény... a leggyengébb ami a piacon kapható , 5mg hatóanyag található egy tablettában... Kezdő kúrának ajánlanék 300 szemet, mellé fehérjét valami 100% körülit és Nolvadexet valamint Dextrint ha ezt szeded akkor nem lesz "helyes kis csöcsöd" nem lesz semmi bajod... de viszont tényleg figyelni kell az étkezésre , valamint edzés nélkül nem szabad szedni!

2009. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Sziasztok! Én vettem egy kurát kiprobálás szempontjából , és látom hogy sokan keresnek linket hozzá ,mit hogyan mennyit , kell szedni. A netet végigturtam mire találtam egy külföldi oldalt amit leforditottm a neten itt a link , szerintem mindenre választ ad! : [link]
2009. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Hellosztok!


Én azt kérdezném, hogy megvan a naposim adagom, kb 3 hónapra, és hogyha én ezután a 3 hónap után nem szedem többet de tovább edzek akkor mi lessz a következménye? A válaszokat előre is köszönöm!

2009. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Sziasztok , egy kérdés : en voltam aki kiprobálta pár válasszal feljebb és lett egy olyan gondom hogy ugy elkezdett vizesedni a bokám hogy már nem tudtam rá álni , ma ez mitöl lehet?
2009. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szteroid témakörben itt kérdezzetek szakemberektől:

[link]

2009. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Ki húlik a fogad a szememeid, el görbül az orrod ,impotencia alap ,meg le is szárad ... od.

:)))

ha itt kérdezős köttök az gáz nagyon!!!

2011. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Amigonak


szóval miszter 16éve gyúrok...

valóban tényszerű volt amit elején irtál.

csak azzal nem számoltál hogy nem ismered a srácot, a terhelési határát, súlyát korát stb...

nem vagyunk egyformák. és az hogy mindent beszedsz mellé tünetet ugyan csökkent de nem mulasztja el. igy neked "minden sz.t bedobálónak" csak annyit mondok jön dér a kutya f.. z á r a...

az emberek azt hiszik hogy ők mások, velük ez nem történhet meg... naná.

sok ezer, ha nem tizezer elődöd is igy gondolta.

a kérdezőnek meg annyit. hogy a barátod egy tini pötsch akit észhez kell tériteni. mond meg neki hogy még a kolbászát is haza vághatja vele. nézzen utána. de nézzen a neten egy olyan edzés tervet ami minimális edzés mellett is hozhat eredményt. nem kidolgozott izomról beszélek hanem arányosan eloszló súly többletről.

2011. dec. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

ha jól utána néztek akkor megtaláljátok hogy ezt régen disznók hizlalására fejlesztették ki...

de ők nem gyúrtak csak túrtak, aztán jól behiztak

aztán jól mérgező volt a húsuk.. be lett tiltva

szedje a barátod :D röff röff

2011. dec. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!