Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Taposógép+bicikli?

Taposógép+bicikli?

Figyelt kérdés

Jelenleg 67 kiló vagyok, 168 cm. Az utóbbi időben meghíztam gyógyszer miatt. Amíg szedtem nem láttam értelmét fogyózni, de 2 hete abbahagytam, remélhetőleg örökre. Annyira nem állok jól anyagilag, hogy edzőterem+stb, de van egy jó bicajom, meg taposógépem is itthon. Étrenddel szerintem nem lenne bajom, kenyeret évek óta csak teljes kiőrlésűt eszek+sok zöldség, gyümölcs.

Van értelme a 2 edzésfajtának együtt? Mennyi idő után érhetnék el változást?


2013. aug. 5. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Van értelme. Heti minimum 40-50 perc aerob edzés legyen. Ez megoldható csak az egyik géppel is vagy mindkettőt is bevetheted akár egy edzésen belül is, lényeg az össz idő, hogy meglegyen kb 40-50 perc.

Szálkásító diéta is kell, ami nem csak abból áll, hogy nem eszel egy-két kaját, hanem fontosak a mennyiségek is. 2g x ttkg fehérje és 1-2g x ttkg ch legyen. A gyümölcsöt pedig nem kellene diétában túlzásba vinni a cukortartalma miatt.


Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!