Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportolnak a 12 éves lányok?

Mit sportolnak a 12 éves lányok?

Figyelt kérdés
Én gimnasztikázni szeretnék csak nem tudom,hogy 12 éves kórban még el lehet e kezdeni.
2013. aug. 6. 13:46
 1/7 anonim válasza:
100%

én táncoltam/tornáztam 12 évesen. 4 évesen kezdtem, még most is csinálom.

ha most kezdenéd a gimnasztikát, akkor lehet, hogy lehet, ha genetikailag is laza vagy. sajnos a sokévi lazítás nem nagyon pótolható.

2013. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

12 éves kórban? Jaj, te szegény. :( Egyszer csak meggyógyulsz abból a kórból. :(


"Mit sportolnak a 12 éves lányok?"

70%-uk táncol, 20%-uk lovagol, a többi semmit.

(Na jó, azért ez kicsit túlzás)


Egyébként miért ne lehetne elkezdeni a gimnasztikát? 12 évesen még elég kicsi vagy, főleg ahhoz, hogy ezt ilyen formában kérdezd.

2013. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké,akkor el lehet kezdeni,köszi a válaszokat :)
2013. aug. 6. 14:37
 4/7 aikiboxer ***** válasza:
Az egyik lányom röplabdázik, a másik bokszol.
2013. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

rendben,köszönöm

:)

2013. aug. 6. 17:39
 6/7 Bia678 válasza:
Én hamarosan 13 éves leszek és egy éve röplabdàzom versenyszerüen. Szerintem érdemes kiprópálnod, mert ha tehetséges vagy benne, akkor nagyra viheted. :) Egy évig kosaraztam is, de azt csak akkor ajànlom, hogyha harcosabb és elég energikus vagy, mert nekem pl. tùlságosan "kemény" volt, mert összevissza lögdösödtek meg ilyen. És kitartás is kell hozzá, mert nagyon sokat kell benne futni! Még négy évig én is jàrtam gimnasztikàra, elején nem voltam elég laza, szóval hogyha el akarod kezdeni akkor mindenképpen nyùjtsál! És majd közben ùgyis kiderül, hogy ez e a megfelelö sport. Én szerintem a legtökéletesebb az amelyik tetszik neked és szórakoztat, szóval ha màr unod vahy valami, akkor inkàbb ne folytasd.. Sok sikert :))
2014. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én atlétikázom és nagyon imádom.Táncolni és lovagolni utálok:/
2014. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!