Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovagoltatok egy kislányt a...

Lovagoltatok egy kislányt a póniján nagyon ügyes szeretném cavalettiz-tetni de nem tudom hány cm erenként vagy hogy kell beállítani pónihoz ügetésbe a méreteket. Írjatok lécci akik értenek hozzá!?

Figyelt kérdés
csak a nagy lovak méreteit tudom lépéshez 3 lábhossz ügetéshez 5 tyúklépés vágta 3 méter...

2013. aug. 14. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Póni és póni között is hatalmas különbségek vannak - nem csak méretben, hanem mozgásban is. Nézd meg, hogyan mozog és ahhoz mérten alakítsd a rudak távolságát.
2013. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm csak ugy mégis kiváncsi voltam nagyjábol milyen méretek vannak hozzájuk kis sport póni eléggé toporog öreg már de megse lehet állitani ugy rohan félünk hogy még a végén össze esik egyszer :D
2013. aug. 14. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Először csak 2-3 rudat tegyél a földre, nem is kell megemelni, aztán ha nagyon botladozik benne, akkor változtass (eleinte hadd szokja, ha tipegős, akkor jót is tesz neki, ha egy kicsit nyújtja a lépéshosszt)

Sok sikert! :)

2013. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:D hát 21 éves sportpóni de a vágtáról nm lehet levakarni:D a 7 éves kislány pedig ügyes vele :D 3 éves korátol lovagol lovarda tulaj az apuka ugyhogy megoldjuK:D
2013. aug. 14. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!