Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a Norbi...

Próbálta már valaki a Norbi 1000 kalóriás edzést? Valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Egészen biztosan hatásos, mert norbi nem egy hülye ember, és pontosan tudja, mit hogyan és miért igényel a szervezet... ellenben én még nem próbáltam, és nem is fogom kipróbálni egyik konkrétan norbis edzést, vagy étrendet sem, mert zsigerből undorít az a franchize amit ő felépített más emberek nyomorára, olyan információkból építkezve, amiket általános iskolában bele kellene verni a gyerekekbe, nem eladni a felnőtteknek...
2013. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
próbáltam. nekem tetszik, szeretem. :) változást még nemtudok írni, nemrég kezdtem.
2013. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem nagyon bevált.. Mindig "csak" olyan 4-5 kg pluszom volt, és a hasamról szinte sehogyse ment le semmi, egészen eddig a tornáig... Minden nap csináltam, már egy hét után látszott az eredmény, és ehetek ami jól esik :)
2014. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!