Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A romák miért sokkal izmosabba...

A romák miért sokkal izmosabbak mint a magyarok? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Facebookon káttam egy 13-14 éves roma ismerősöm "feszítős" képét. (csak egy suliba jártunk nem vagyunk haverok). Ilyen zűrösebb család, rendőrségi ügyek, bukások az iskolában, 6-7 gyerek. Én kb 7 hónapja edzek hetente kétszer konditerembe figyelem az étrendem, emellett fehérje és szénhidrátport is iszok. Nem koxolok! Meg vagyok elégedve a fejlődésemmel: 5 centivel vastagabb a karom és 6 kilóval vagyok nehezebb. Edzés elején még a 20 kilós rudat se tudtam kinyomni most közel 40 kg-ot nyomok ki max. De az a gyerek a válla és a tricepsze sokkal nagyobb még a bicepsze is egy kicsivel (pár centivel alacsonyabb nálam). Énis és látszólag ő is vékony testalkatú. Nem kondiban edz, én igen. Miért lehet ennyivel fejletteb izomzata? Rengetegen mondják, hogy genetika de sokkal több izmos roma van a közösségi oldalakon mint izmos magyar. Előre is köszi! 14/f

2013. szept. 1. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet általánositani, a svédek sem mind szőkék.

Ilyen fiatalon nincs dolgod a teremben egyébként.

2013. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a cigányoknál fontosak a külsőségek, nyaklánc, kocsi, izmos külső ( a legtöbb esetben fedettek). A másik hogy nyomják a koxot ezerrel, gondolkodás nélkül. Genetikailag pedig nem izmosodnak könnyebben, az tuti.
2013. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szóval már ilyen fiatalon elkezdenek szteroidozni?
2013. szept. 1. 19:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy te nem koxolsz, de ő igen.
2013. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát ezzel nem értek egyet. Vannak kigyúrt fehérek és cigányok is. Lehet hogy irigy vagy az ismerősödre, mert az a 40 kg nem túl sok. De nyugi most kezdődik a tesztoszteron szinted növekedése. Én most edzek fél éve de nincs saját étrendem azt eszek amit anya főz. Nincs lóvé kondira ezért street workoutozok. Mégis ezidő alatt 5 kg izmot szedtem fel.

Szóval csak eddz tovább majd lehagyod őt is.

2013. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá irigy, főleg nem lennék a helyébe (családi háttér, előítéletek). Csak furcsáltam, hogy fiatalabb nálam de ha az izomzatát nézem jóval idősebbnek tűnik. És igen azt kifelejtettem, hogy vannak kivételek.
2013. szept. 1. 20:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindenki aki megnott es elert valamit ebben as portban az mind szterkomokus:)
2013. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért, a többi sportban nem azok? A versenyszint mindenhol együtt jár a koxal!
2013. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A cigányok e3lőbb érnek, a fiúk és lányok is. Hamarabb előtör belőlük a tesztoszteron, lehet ezért érzed úgy hogy gyorsabban izmosodik. nálunk is általánosban a romák nyerték mindig a szkanderokat. fiuknál és csajoknál is!
2013. szept. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

istenkém. 14 éves vagy. a cigó haverod, ha bukott,idősebb valszeg 15-16 éves. jobban bennevan a pubertás korban, ennyi.


a te tesztoszteronszinted egy kislányéval vetekszik még, ezért kell félévet edzened, hogy kinyomj 40 kilót. de nyugi, lassan te is belépsz a pubertásba, és akkor te is kiiperedsz majd. elkezd normál mennyiségű tesztoszteront termelni a tested, és te is izmosabb leszel. meg szőrösebb, pattanásosabb, stb.


türelem. nem kell mindjárt cigányozni.

2013. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!