Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Defendora mehetek ha rossz az...

Defendora mehetek ha rossz az állóképességem?

Figyelt kérdés
Programozó vagyok, már kb 10 éve nem sportoltam semmit, de szeretnék ezen változtatni, mert nem vicces, hogy 100 méter futás után meghalok... :) Valami önvédelmi sportra gondoltam, mert az úgyis érdekelne, és a Defendo nagyon bejön. Kidobnak vajh az első óráról mert gyengusz vagyok?

2013. szept. 16. 15:10
 1/5 A kérdező kommentje:
A másik nagy kérdésem, hogy cukorbeteg vagyok (nem inzulinos), nem is nagyon vannak tüneteim. Ez kizáró ok?
2013. szept. 16. 15:12
 2/5 anonim ***** válasza:
mér dobnának ki? pénzért csinálják, elég hamar bebukna a suli, ha minden puhapocsűt hazazavarnának...
2013. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:

Nem dobnak ki.

Viszont azt tanácsolom, hogy akármit is csinálsz, ennyi kihagyás után extrém óvatosan kezdd el, mert egyébként sérülés lesz belőle.

2013. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a legtöbb odajáró mindenféle előképzettség nélkül megy le,uh nem lesz gond.

azért mész oda,hogy ott edz.


viszont a sérüléssel tényleg nem árt figyelni.

10 év ülés=kilapult,merev porckorongok,amire most rájön majd egy kemény,sok irányváltással járó ugrabugra,gerincet hosszirányban rázó,csavaró mozgás.

szóval a törzsedet el kellene kezdened edzeni.

a fegyencedzésben ott van a has és a híd fejezet,azt mindenképpen kezd el,hogy ne sérülj le.

2013. szept. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
dehogy is.. :)))
2015. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!