Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan kéne...

Szerintetek hogyan kéne beékelni egy kis futást a sok tanulás közé? (meg ugye a lustaság is közre játszik sajnos :D)

Figyelt kérdés

Rohadt sokat kell tanulnom mostanság így nem tudom mikor fussak, fogyni kéne sokat mert így nem jó most. Arra gondoltam h felkelek 5kor, futás, zuhany, suli. Csak hulla fáradt leszek a végére attól tartok. Más hogy bírja ha korán edz?

L


2013. okt. 28. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sose bírtam korán edzeni, valaki meg erre esküszik, ki kell tapasztalni neked mi a jó. Délután nem fér bele?
2013. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 *Glissade* ***** válasza:

Hiába leszel okos, hiába lesz egy jó szakmád, ha mellette kövér vagy és beteg.

Tehát vagy szakítasz időt az edzésre, vagy nincs miről beszélni!

2013. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj h délután kicsit félek így tél felé, korán sötétedik és rossz a környék :/
2013. okt. 28. 21:12
 4/9 *Glissade* ***** válasza:
Akkor menj terembe edzeni.
2013. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy csinálj otthon köredzést, az is jobb mint a semmi
2013. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a gond h nincs sok pénzem, szóval az ingyen fogyást preferálnám, lehet úgy tűnik h kifogás gyártó vagyok, de nem tehetek a jelenlegi helyzetemről h nincs pénz, nincs idő. Ezért kérdem h aki korán edz azt h bírja??
2013. okt. 28. 21:20
 7/9 anonim válasza:
100%

Ne korán kelj és korán eddzél (bár az tuti, hogy igencsak felfrissít - elméletben gondolod csak azt, hogy kifáraszt) ez esetben, hanem délután mikor hazaérsz.

Mondjuk miután lepakoltál, mosd meg az arcod hideg vízzel, öltözz valami futós cuccba (vagy utóbbi kettő sorrendjét fordítsd meg...), aztán irány lefelé. :)

Helyetted nem tudunk és nem is akar senki mozogni, szóval menj, ha lent leszel, már tuti elindulsz, max sétálsz egyet, még egészen szép idő van.

Reggeli edzés pedig ha mégis menne, akkor először is próbáld ki hogy milyen, addig nem érdemes így kérdezni. :)

2013. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért gondolom (remélem), péntek délután és a hétvégi napokon szabad vagy. Heti 3-4 futás már elegendő lehet, ezeket pedig lehet nagyrészt a hétvégére tenni. Ezen túl már csak egy napot kell hétközben kijelölni, amikor futni mész (kedd vagy szerda). Annyira ne legyél elfoglalt, hogy erre se legyen időd. Ezt természetesen még világosban kell csinálni főleg.


A hajnal semmiképpen nem jó, teljesen abszurd lenne, és akkor is sötét van.

2013. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aikiboxer ***** válasza:

Először is soha ne sajnáld az időt a sportolástól, még akkor se, ha az érettségi hetében vagy, mert a sportolásra szánt idő nagyon megjutalmazza magát a tanulásban is.


Én a te helyedben megvenném a Fegyencedzés című könyvet, és elkezdeném otthon csinálni. Ez egy saját testsúlyos progresszív edzésrendszer, amely kezdőként négy gyakorlatot tanít meg: fekvőtámasz(nak a könnyített kivitele), lábemelés, híd(nak a könnyített változata) és guggolás. Ha ezt négy napra szétteríted, akkor csak napi 15 perc az edzés, ennyit kibírsz. Mellette kell valami kardiót is nyomni, szerintem vegyél egy huzalos ugrókötelet, amelynek jó a húzása, és ugrálj otthon vagy a kertben. Ebből nyomsz heti 3x fél órát és máris helyben vagy.


Mindezek mellé még a kajádat javítsd fel, egyél rengeteg húst és mellé ugyanannyi zöldséget, és normális szénhidrátot (barna kenyér, barna rizs stb.), és 3-4 hónap után csodálkozni fogsz ha tükör elé állsz.

2013. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!