Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 32 éves nőként...

Hogyan tudnék 32 éves nőként mozgékonyabb, ruganyosabb lenni?

Figyelt kérdés
Erős és átlagos testalkatú vagyok, de ugrálás, négyütemű, felpattanás stb nem megy (nagyon lassan tudom csak csinálni).
2008. júl. 9. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
jóga és/vagy pilates...gyors eredmény,nem unalmas,ruganyosabb leszel,az biztos.
2008. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs, azt hiszem, rosszul fogalmaztam. Régebbi önmagamhoz képest hajlékony vagyok, jógázom (futás és erősítés mellett) egy ideje (néha pilatest is szoktam...). Nem erre gondoltam, hanem gyorsaságra. Nem tudok ugrani, felpattanni; lomhának és lassúnak érzem magam, ezen szeretnék változtatni. Azért kösz a választ.
2008. júl. 10. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, ezeket kell gyakorolni. Mondjuk, ha túl lazák az izületeid a jóga miatt, akkor ez gond lehet.

"Kinyúltak a ruggóid" :)

De ezt innen nehéz megállapítani, de ez is lehet a gond.

2008. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Nem túl lazák az ízületeim, ez biztos :) (pont a merevségem miatt keztem jógázni).

Tehát akkor azértis (a lassúságom ellenére) ugorjak, meg próbáljak minél gyorsabb lenni, és majd javulni fog? Na neki is állok:)

2008. júl. 11. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
anyukám 36 éves és ő is fut+erősít.én öt évig versenyzserűen kajakoztam most országúti bicikliziek,szóval tudom ajánlani hogy iktass a futó edzésekbe résztávozást.pl:1perc sprint aztán két perc kocogás..ezt olyan 10szer.mindig növelheted a szériát,attól függ mennyinél fáradsz el.de nagyon fontos akkor amit választasz azt télleg sprint legyen.
2008. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!