Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni...

Tanácsot szeretnék kérni lassan két éve saját testsúlyal edzek és lefogytam pedig amúgy is vékony voltam. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
194cm magas vagyok és 70kg most 77kg voltam 2 éve napi 5-6 alkalomal eszek am erősebb letem bár alkatomhoz képest sose voltam gyenge 17 eves korom óta fizikai munkás vagyok mosz 21 éves vagyok.fehèrje port nem szedek és nem is szeretnék mert nincs rá keret és idegenkedek is az ilyenektől.

2013. dec. 3. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért mert sz*r az étrended.

A súlyod meg már betegesen vékony határán van.Lehet,hogy orvos se ártana.

2013. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több hús, több zsír mehetne, vagy kicsit több rizs?
2013. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sok rizst eszem amúgy esetleg tudnatok ajanlani vmi étrendet?
2013. dec. 4. 05:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, mert annyi étrend van a builder.hu-n, hogy mi már újat nem írunk, értelemszerűen.


De az étrendnek is csak annyi értelme lenne, hogy nem sokat ennél, hanem tervezetten többet a soknál.

Muszáj, ennyi evéssel 70 kiló vagy, most ez vagy azért van, mert többet kell enned, vagy azért mert valamilyen élelmiszer érzékenység végett hiába eszel, nem valami jó a téma hatásfoka.

2013. dec. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!