Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki soha nem mozgott, az mire...

Aki soha nem mozgott, az mire számíthat rövidebb, illetve hosszabb idő elteltével, hogy elkezd sportolni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pozitív, illetve negatív kihatásokra, és bármi téren, tapasztalatok? Én személy szerint futni kezdtem, és minden mozgás terén kezdő volnék vagy még az se :) Étrend rész nem érdekel, azzal már évek óta képben vagyok, mert fogytam 20 kilót, hogy egészségesebben eszek. Előre köszönöm a válaszokat és lehet bugyuta kérdés valakinek, az kérem lépjen tovább :) Köszönöm.

2014. jan. 13. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pont ezért kevés, mert azon túl hogy kardiovaszkuláris edzés, semmi több nincs benne.


Plusz káros az ízületekre, nőknél a belső szerveket rögzítő szalagokra. Miről van még szó? Ez nem hit kérdése..

2014. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Makoscsiga ***** válasza:

"Plusz káros az ízületekre, nőknél a belső szerveket rögzítő szalagokra. Miről van még szó? Ez nem hit kérdése.."

Hogyha nem hit kérdése, akkor nyilvánvalóan tudsz linkelni kutatási eredményeket is, ugye???

2014. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne idegesítsetek már fel! A futás teljesen jó.

És mit jelentsen az hogy az a baj, hogy az "csak" kardióedzés? Nem mindenki akar izmosodni, erősödni!

2014. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az ember nem futásra lett "tervezve", és legfőképpen nem két lábon való futásra. A csípő- és térdízület befelé dől, vagyi szöget zár be egymással, így futáskor természetellenes terhelésnek van kitéve. Nőknél különösen nagy hátrány, tekintettel arra, hogy szélesebb csípőjük, így a combcsontjuk még nagyobb szöget zár be.
2014. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!