Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minnél gyorsabban szeretnék...

Minnél gyorsabban szeretnék fogyni, és izmosodni, de főleg az izmosodás a cél. Melyik Biotech terméket javasolnátok?

Figyelt kérdés
18/L

2014. jan. 14. 11:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy heti 3 röplabda edzésem van, és 1 kézi, szóval azért mellette sportolok is
2014. jan. 14. 11:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem javasolok biotech terméket, mert ócskák. A c-vitaminon kívül, az talán nem rossz náluk.


Nagyon értened kell a táplálkozáshoz ahhoz, hogy egyszerre tudj fogyni és valamennyit izmosodni. Nagyon benne vagy a témában?


Akkor komoly erősítő edzés kell, lehetőleg súlyokkal (ámbár anélkül is megoldható) és nagyon komoly ketogén étrend. Így fogyhatsz mellette pedig erősődhet és épülhet is az izomzatod. Nem amatőr szint ez!


Ehhez egy edzés utáni protein turmix nem ártana, de ketogénben korlátozva van a fehérjefogyasztás tehát erre figyelni kell + biotechnek nem biztos hogy van olyan fehérje terméke, amit megérné megvenni.

2014. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem neked még hiányzanak az alapismeretek, főleg, hogy az elején fogyni és izmosodni akarsz egyszerre, amire a nehézsége miatt gyakran inkább rámondják: nem lehet.


A másik, hogy úgy érzem, hogy azt gondolod, hogy attól, hogy te egy Biotech terméket megveszel, sikeres leszel. Jó volt a reklám, úgy látom, de ezek továbbra sem csodaszerek. Az étrendeden múlik először is, hogy fogysz-e, gyarapodsz-e.


Ha főleg izmosodnál, akkor ezt súlyzós vagy legalább saját testsúlyos edzés melletti tömegnövelő étrenddel szokás megoldani, majd később szálkásítással, ha szükséges.


Builder honlapján a keresőbe-->alapismeretek, vagy ha van időd, olvasd el a Sárga Kapszulát.

2014. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igazából 176 cm, és 65 kg vagyok. abszolút nem vagyok kövér, izmos is vagyok, csak a hasamat nem szeretem. kevésbé formás, mint a szünet előtt volt, meg felszaladt rá egy kis zsír is... a cél az, hogyha befeszítem a hasam, akkor kemény legyen. és ne csak a felső négy kocka, hanem alul is
2014. jan. 14. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezért kellene szénhidrátszegényen enni..


Csajok már fiatalabb korban is elkezdenek hízni, ahogy látom és 20-30 évesen már rémesen szét tudnak csúszni.


Ez egy sportos nőnél lassabb folyamat de.. ha nem figyel oda a táplálkozására, akkor egy sportoló is szétcsúszik idővel. Miért?


Mert a táplálkozás nap mint nap okozhat károkat, az edzés (most a röplabda, kézilabda) mennyit ellensúlyoz ebből? Mit erősít a hormonrendszeren egy labdajáték, sport? Semmit. Ezért kell az evésre nagyon figyelni!

2014. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!