Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan húzódzkodót keresek,...

Sága kérdése:

Olyan húzódzkodót keresek, amit otthon fúrás nélkül tudok használni. Van valakinek valami ami bevállt?

Figyelt kérdés

Mert ez az önmegtartó tipus nálam nem jó,mert ahova felül akaszkodna az csak díszléc.Erre gondolok:

[link]

Én valami ilyesmit szeretnék,de olyat,hogy ne kelljen fúrni:

[link]

Amúgy van húzódzkodó tolódzkodó állványom,de azun pl front,back levert nem tudok gyakorolni.

Valakinek valami bevállt öttlet?



2014. jan. 16. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék...
2014. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél azt sem kell fúrni. Egyébként nekem is önmegtartó van, de talán egy jól beszorított ajtófélfa közé szerelhető stabilabb. Máshol pedig nem tudod megcsinálni a levereket, mint ajtónak a helyén, vagy szabadtéri rúdon. Ez utóbbit amúgy építhetsz, vehetsz is magadnak.
2014. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


1hete jött meg és tart rendesen. Nagyon ócska minőségű az ajtókeret ezért kicsit megnyomta, de nem vészes.

2014. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,ment a zöld mindenkinek,várok még további ötleteket,tapasztalatokat.
2014. jan. 16. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!