Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kevesebb, mint...

Hogyan tudnék kevesebb, mint 5 hónap alatt annyit gyakorolni, hogy meg tudjak csinalni egyszerre 100 húzódzkodást?

Figyelt kérdés

Még a tanév vége előtt be kell bizonyítanom, hogy meg tudom csinálni. Borzasztó tulajdonságom, hogy ha azt mondják nekem valamire, hogy nem tudom megcsinálni, annál jobban elhatározom, hogy márpedig DE!! Sajnos most is ez történt, és most valahogy gyakorolnom kéne, de egyenlőre még csak 1 teljes megy!!

Olvastam, hogy a nőknek lasabb is a regenerálódás is. Mindenki azt mondja, hogy ezt lehetetlen megcsinálnj még évek allatt is, de mégis meg akarom próbálni. 14/L



2014. jan. 26. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

TÉNYLEG lehetetlen,fizikailag.

Ez iszonyatos mennyiség főleg hogy most csak 1 db megy.


Maximum 20-az fogsz tudni de inkább annyit sem.

2014. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nőként soha nem fog sikerülni.
2014. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaja, viszont en utalom a "lehetetlen" szot. Akkor inkabb azt mondd meg, hogy azt a 20-at, hogy erhetem el.
2014. jan. 26. 16:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Miert ?! A nok is tudnak olyan erosek lenni, mint a ferfiak!! Kikerem magamank, engem senki ne diszkriminaljon! Menni fog es pont. Nem a velemenyeteket kerdeztem, hanem tanacsot kertem az edzeshez!
2014. jan. 26. 16:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem akart diszkriminálni,egyszerűen ilyen a genetika.

A nőknek sokkal kevesebb a tesztoszteronjuk amivel izmot tudnak növelni.Vannak kivételek mint pl. a súlyemelők de az ritka.

A saját testsúlyos gyakorlatokat ne hasonlítsd össze mert te jóval könnyebb vagy..


Kövesd a fegyencedzés valamelyik tervét és egészítsd ki extra húzódzkodásokkal.

De ha 10-nél többet megcsinálsz az is hatalmas eredmény.

2014. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Galaxis. ***** válasza:
100%
Kezd el olvasni a Csikung könyveket :)
2014. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. a férfi súlyemelők is erősebbek, egy ugyanakkora súlyú férfi többet emel, mint a nő.


2. 100 húzódzkodást csak extrém testalkatú emberek képesek megcsinálni, pl nagyon alacsony emberek, mert itt a testsúly-erő arány sokkal optimálisabb. és ők is csak kippingelve, ami meg nem is igazán húzódzkodás.

2014. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szergej55 ***** válasza:
Nem, nem olyan erős egy nő, mint egy férfi. Így osztották a lapot az evolúcióban, sajna. Nem hiszem, hogy 100 menni fog, de fejlődni lehet sokat ennyi idő alatt.
2014. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem meg lehetetlen nem létezik, ha valaki kitűz valami fizikailag elérhető célt, és kidolgozza érte a belét, akkor bármi elérhető. Tény, hogy nőként ez sokszor nehezebb lenne. De a helyedben azért nem csinálnám, mert szélesebb hátad lenne a végén, mint a legtöbb fiúnak.
2014. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha igazán akarod, meg tudod csinálni, de nem ennyi idő alatt, mert ez tényleg lehetetlen. Egyszerűen a fizika törvényei határt szabnak neked, hacsak nem vagy valami különös képességgel rendelkező ember.

Meg lehet próbálni, de annak kórház lesz a vége, ha nem megfelelően; lépésről-lépésre építed fel az edzésed.

Ha nem így teszed, nem hogy izomszakadásod lehet, de az ízületeidet is tönkreteszed, ami úgy gondolom, súlyosabb, örök életre tönkre teszed magad. Előbb inkább nézz utána kicsit az ilyen dolgoknak, hogy hogy működnek, ne akarj egyből olyan irreálisnak tűnő dolgokba belevágni, amik látszólag lehetetlennek tűnnek, mert akkor valószínűleg azok is. Nem lebeszéllek, ellenkezőleg. Eddzél, csak ésszel.

2014. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!