Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kevesebb, mint...

Hogyan tudnék kevesebb, mint 5 hónap alatt annyit gyakorolni, hogy meg tudjak csinalni egyszerre 100 húzódzkodást?

Figyelt kérdés

Még a tanév vége előtt be kell bizonyítanom, hogy meg tudom csinálni. Borzasztó tulajdonságom, hogy ha azt mondják nekem valamire, hogy nem tudom megcsinálni, annál jobban elhatározom, hogy márpedig DE!! Sajnos most is ez történt, és most valahogy gyakorolnom kéne, de egyenlőre még csak 1 teljes megy!!

Olvastam, hogy a nőknek lasabb is a regenerálódás is. Mindenki azt mondja, hogy ezt lehetetlen megcsinálnj még évek allatt is, de mégis meg akarom próbálni. 14/L



2014. jan. 26. 16:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat; ha 100-t nem is, de igyekszem minel tobbet megcsinalni. :))
2014. febr. 2. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!