Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék konditeremben...

Szeretnék konditeremben járni, de félek hogy a mellem majd sokkal kisebb lesz az edzés során. Mennyire igaz ez?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, most szeretnék edzeni járni. Nem vékonyodni szeretnék, csak formásodni és feszesíteni. Bátyám viszont állandóan azzal heccel, hogy majd el fog tűnni a mellem és akkor aztán tárhatom szét a kezem, hogy hova tűnt. Ennek mennyi az esélye? Az edzőt meg se merem kérdezni, mert tuti kiröhög, hogy na a hülyepi.csa...

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. febr. 10. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az szerinted, hogy formásodni és feszesíteni? Amúgy a jó alak receptje az izom kevés zsírral. Ezt általában a tömegelés (melyben jön izom és zsír is egyaránt) időszakkal kezdődik majd ezt követi a szálkásítás, melynél minél inkább próbálva rezerválni az izomzatot, lepucoljuk a zsírt. Na mármost, ilyenkor, mivel zsírt vesztünk, s mivel a női mell is főként zsírból áll, fogyhatsz belőle (ahogy tömegeléskor akár még nőhet is). Az, hogy ez mennyire lesz jelentős, a genetika, és a szálkásítás mértéke szabja meg.
2014. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ne kockáztass, a cickók fontosabbak!:)
2014. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szexi és sportos a kis mell, izmos test nőknél. ezerszer vonzóbb, mint a nagy mell, löttyedt valag:)
2014. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!