Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futásommal kapcsolatban várom...

Futásommal kapcsolatban várom a véleményeket a számadatok lenn, hány kcal-t égettem?

Figyelt kérdés

3,5 km futás - 20.37 (3m-es emelkedővel, fogalmam sincs, hogy mit jelent valami futó kalkulátor program írta az útvonalra)


3 perces pihenő


1,7 km futás - 10.41 (teljesen ki voltam az emelkedők nagy része itt volt.)


3 hete járok futni, mert a gyógytornászom ajánlotta, hogy izmosodjon a lábam mivel térd problémáim vannak/voltak és az orvosom a lelkemre kötötte, hogy IZOM KELL.83kg/183cm/17.



2014. febr. 10. 21:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az orvosod idióta. Az izomhoz kalória többlet kell és az átlagnál magasabb fehérjebevitel. Ha kifuttatja veled a lelked akkor, hogy is lesz ebből kalória többlet?
2014. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Na a helyzet izom kell a combra, mert már több mint két éve rossz a térdem és annyira kíméltem, hogy szemmel láthatón gyengébb a másik lábamnál, de közbe a túlsúlytól is meg kell szabadulni (amikor ezt először mondták 15 kg-t fogytam és tartom,de még kell... Most már nem is a térdem miatt hanem magam miatt.)
2014. febr. 10. 21:09
 3/22 anonim ***** válasza:
Izom nemfog nőni fogyás közben. A futás pedig egyértelműen arra való, hogy a fogyáshoz ne kelljen olyan keveset enni hanem ledolgozz egy kicsit.
2014. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mellette járok gyógytornára és én is csinálom itthon a gyakorlatokat már 3 hónapja járok és fogalmuk sincs mi a bajom...
2014. febr. 10. 21:19
 5/22 anonim ***** válasza:
Az izmot az erőgyakorlat hozza meg, nem a futás. Felhúzás, guggolás, mellé sok fehérje.
2014. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
igen, mert egy térd nyomorék nagyon tud gugolni, mind1 kicsit más válaszokra számítottam !
2014. febr. 10. 21:43
 7/22 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre hülye válasz, hát ez a térdnyomorék most futott több, mint 5 km-t!

FUTOTT!

Mindent lehet egy térdproblémásnak csinálnia, csak futni nem. Gondoltam, ha futni tudsz, akkor guggolni is.

Izom máshogy nem lesz, csak ha terhelés éri a combodat.

2014. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
30 perces a gyógytornám, és itthon is szoktam egy 10 percest csinálni. Igen tudok futni úgy, hogy 3 kiló vas van a térdemen.
2014. febr. 10. 21:49
 9/22 anonim ***** válasza:

Akkor minek csinálod?:D

Elliptikus tréner akkor is, de ez ritka nagy marhaság, hogy a combizom majd kiváltja a térded szerepét. Olyan létezik, hogy valakinek gerincproblémája van, megedzi a hátát és a hátizmai tartják a testét, tehermentesítve a gerincét.

Ha mindenképp izmot akarsz a combodra, akkor erőgyakorlat, nem futás, mindkettő egyformán árt a térdnek.

2014. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat !
2014. febr. 10. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!