Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik szintről kezdjem el a...

Melyik szintről kezdjem el a Fegyencedzést?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és holnaptól szeretném elkezdeni a fegyencedzést, viszont nem tudom hogy hányas szintről, mivel a könyv ugye azt írta hogy az első szinttől kell, de én nem érzem szükségét mivel előtte heti 5x kondiztam, és íjászkodok is. Szóval akkor most kezdjem el az első szintről, vagy lehet onnan ahonnan szeretném?

2014. febr. 16. 21:46
 1/3 *Glissade* ***** válasza:
Ahonnan szeretnéd, csak legyen a szintednek megfelelő!
2014. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak kibírod, hogy először megcsináld az első szintet... Nem egyformák a gyakorlatok, lehet, hogy lesz, amelyiknél erős lenne az első szint, bemelegítésnek se rossz s ha könnyű, legalább tudsz koncentrálni a lélegzésre és a megfelelő lassúságú végrehajtásra...

Jó, hát én is nehezítettem némelyiknek az első szintjénél (fél karral csináltam 2 helyett, pl.), mert annyira untam :D De én és a fegyelem az minimum kettő...


De ha nagyon nem szimpatizálsz ezzel, csináld, ahogy Neked tetszik, úgysem tud senki megakadályozni benne. Ha megfelelően végig tudod csinálni egy magasabb szinten, akkor szerintem az OK. Bár én igazából laikus vagyok, csak túl sok mindenről van véleményem.

2014. febr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a könyvben is mind a 2( naplóval eggyüt 3 ) levan írva hogy az elsőről kezd nem azért mert gyenge vagy hanem hogy a porcaidat, izületeidet és úgy allezusammen a testedet hozzászoktasd a megfelelő munkához.Ahogy mondták a te döntésed de én azt ajánlom hogy szenvedd végig az első szintet mert megéri.
2014. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!