Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt 13 kiló izmot,...

3 hónap alatt 13 kiló izmot, hogy a fenébe lehet felszedni főleg fekvenyomással?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 06:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem lehet. ez van.
2009. dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kokszszal, ha nagyon jól csinálod:)
2009. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak szteroiddal. Vagy akkor, ha jelenleg a testsúlyod 130-150 kiló körül mozog, de akkor meg nem tudod normálisan lemérni, hogy mennyi zsír ment le és mennyi izom ment fel.
2009. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kokszot honnan lehet szerezni ha már itt tartunk illetve mennyire egészségtelen ez?
2009. dec. 12. 15:07
 5/15 anonim válasza:

most mit jelent az hogy főleg fekvenyomással? ugy érted h főleg mellizomra? hát nem tudom hallod, őszintén megmondva, szerintem sehogy!!!!!

szteróval esetleg, abban nincs tapasztalatom, csak pár ism. tolja. hogy az veszélyes-e? erre szted mit lehet mondani? igen, veszélyes. volt olyan ismerősöm akinek szteró miatt majdnem megállt a szíve, orvosok az utolsó utáni percben pofoztak bele életet.

és általában azok szteróznak, akik elértek már egy bizonyos szintet, de tovább nem nagyon tudnak fejlődni. mert van ez a szint, ahonnan ha megszakadsz se tudsz már többet fejlődni natural. ilyenkor kell a szteró. és remélem ebből már leesett neked is, hogy ezek az emberek nem azért szteróznak, hogy hűde hamar hűde sok plusz izmot felszedjenek. persze, az időt is lerövidíti, meg megdob mint az állat, de nem itt van a lényeg.

gondolom te nem vagy nagyon benne ebben a témában, különben ismernéd a szteró mellékhatásait is (egy konditeremben mindig van 1-2 arc aki szterózik), na mindegy szóval a lényeg: neked nem ajánlanám!

alapból ez az egész sport nem arról szól hogy gyorsan megcsináljuk magunkat. több türelem kell ehhez mint a sakkhoz.

2009. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A szteroidoknak alapvetően lehetnek máj és szívkárosító hatásaik, főleg, ha nagy dózisban használják őket (neked ehez nagyban kéne).


Arról már ne is beszéljünk, hogy nekem volt egy középiskolás osztálytársam 10 éve, aki pont úgy gondolkodott, mint te. 9. év végén 60 kiló volt vasággyal és gyenge, mint a szar, viszont nagyon "menő" akart lenni.


10. év elején bejött 85 kilósan "felfújva", mint a disznó (persze 5 perc után kiköpte foci közben a tüdejét és nem bírta megtartani magát a kötélen....). Aztán ki is derült róla, hogy anyagolt és a hóna alatt szétrepedt a bőr a hirtelen izomnövekedés miatt, mivel a bőrnek nem volt ideje a nyári szünet 3-4 hónapja alatt olyannyira megnyúlni, mint kellett volna.

Aztán hónapokig kenegette magát minden krémmel, de a heg megmaradt.


Ennyi. Hajrá.

2009. dec. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ti krvára elvagytok tájolva!

Mondtam én, hogy rá akarok szokni arra a sz*rra?

Nem!

CSak kérdeztem a hatásokat, ti majmok.

2009. dec. 13. 20:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
mekkora egy köcsög ez a kérdező!!!!
2009. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor írj mailt a vezetőségnek, hogy ezt a k*csög kérdezőt tiltsák ki innen!
2009. dec. 15. 14:44
 10/15 anonim válasza:
Tényleg nagyképű kis b.uzi vagy. Senki nem oltott, nem fikázott téged, teljesen normális válaszok érkeztek. Erre itt majmozol....öcsém, ilyen mentalitással neked először egy kis illemtant kéne tanulnod, utána gyúrnod....k.öcsög
2009. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!