Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elmagyarázná valaki röviden a...

Elmagyarázná valaki röviden a fegyencedzést?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a könyvet kellene elolvasnom,de csak jövő hétvégén lesz lehetőségem megvenni,én meg ezen a hosszú hétvégén szeretném elkezdeni...
2014. ápr. 14. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinalj sajat testsulyos gyakorlatokat. Habar kondival gyorsabb es jobbak lennenek az izmosodasi eredmenyeid. Attol fuggetlenul csinald ezt.
2014. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szépen megerősödnek az ízületeid, majd az izomzatod. Az izmok egybehangolódva mozognak, nem izolálódva.
2014. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hehe,a locsoló pénzből?

antikváriumban 1500-2000ért már megveheted,vagy most beírod a gugliba-fegyencedzés scribd-és állhatsz is neki olvasni ingyen.

2014. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat!

3-mivel hogy lány vagyok,ezért,ha pénzel locsolnak,akkor lehet :P

Nem az árával van gondom,hanem azzal,hogy nincs a közelemben könyvesbolt,sem antikvárium....könyvmoly létemre pedig nem olvasok pdfben xd szóval megvannak ezek a h*lyeségeim xd na,de majd rászánom magam,és kiolvasom pdfben.

2014. ápr. 14. 23:17
 5/10 anonim ***** válasza:
ósün vagy teszkó van mindenhol,ilyenekben is lehet venni.
2014. ápr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kovpet ***** válasza:
Elkezded pdf-ben, haladsz ahogy tudsz, majd megveszed és befejezed papíron? :)
2014. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kovpet ***** válasza:

A kérdésre meg: ez egy könyv. Hogy magyarázzon el akárki egy egész könyvet röviden? :)


De tessék: vannak benne saját testsúlyos gyakorlatok, a könnyűtől a nehézig, sokfajta. Plusz ezekre variációk. Miközben ezeket fejti ki, folyamatosan fikázza a súlyzós edzést. Plusz nyakon van öntve ezzel a börtönös cuccal, hogy a tinik torkán jobban lemenjen. FIN.

2014. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

fegyencedzés gyakorlatilag ugyan az, amit minden általános/középiskolai tesitanár erõltet az óra elsõ 10-15 percében bemelegítés címszó alatt, persze ezt mindenki utálja, de ha adunk neki egy ilyen hangzatos címet, hogy fegyencedzés, akkor hírtelen ez lesz a legkirájabb dolog...

kìváncsi lennék, hány rajongó

ja lenne, ha ez lenne a címe:

6 alapgyakorlat az izomfejlesztéshez, fokozatosan...

2014. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsánat kiráLY XD ezt hogy hoztam össze...
2014. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kampányfogás a cím,a szerző valószínűleg nem létezik és a benne lévő progreszsiók egy része rosz, pl a húzódzkodásé, de ez csak az én véleményem. De a "mesterlépések" így is elérhetők a leírás alapján, de okkal rövidebb idő alatt is lehetne. A továbblépésről meg nem írtak valami sokat. Az izületeid és az izmaid is nagyon erősek lesznek, ha a végére jutsz(ami nem valószínű, de sokat fejlődhetsz), de vannak annál sokkal nehezebb változatok. Ha testépíteni akarsz, akkor arra nem ez a megfelelő választás, mert a fegyencedzés ellenzi az izolációt. Ajánlom helyette Christopher Sommer - Building the gymnastic body és Pavel Tsatsouline könyveit, nem csak azok vannak neki, amik magyarul megjelentek. :)
2014. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!