Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással a nagy feneket le...

Futással a nagy feneket le lehet dolgozni? 14L

Figyelt kérdés
Nagy a fenekem és általánosba emiatt piszkálnak. Gimire szeretném ledolgozni. Nem akarom h a 'segg' jelző legyen megint az enyém. Van még kevesebb mint 5 hónapom.:( A futás mellett egyébként elkezdtem diétázni. Gyümölcsöket-zöldségeket, húsokat és magvakat esetleg müzliket eszem csak. Én arra gondoltam, h mindennap elmegyek 1 órát futni (az kb 8km). Ez így már túl sok és egészségetelen lenne (a mindennapi futás)? Van rá esély, h így ledolgozzam a fenekem gimi kezdetére?

2014. ápr. 20. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Le lehet, ha jó a diétád. Mivel csak kalória mínuszban tudsz leadni zsírt. A gyümölcsökkel óvatosan a cukor miatt, sovány húsok, zöldség legyen inkább. A szénhidrátot fogd vissza. Ha jó a diéta, akkor heti 0,5-1 kg-ot adhatsz le. Több ne legyen, mert izomvesztés lesz és akkor nem lesz jó a végső forma. Nem fontos naponta futni, de heti 3-4, 40-50 perces aerob edzés legyen meg. Jó lenne ha mellette erősítő edzést is végeznél.
2014. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A futás a legjobb módszer arra, hogy ledolgozd a felesleget a fenekedről. Az egy óra a minimum. Annál kevesebbet nem érdemes. Hogy minden nap csinálod, az dicséretes, de heti egy két napot beiktathatsz pihenőt is. A lényeg, hogy mindig ugyanazok a napok legyenek. Legyen benne rendszer. De öt hónap alatt elég látványos eredményt érhetsz el, ha ezeket így betartod. Hajrá. Imádom a jó fenekű lányokat!
2014. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Minden nap futhatsz, de az egy órát sokallom. 35 perc környéke legyen, az elég. Bár még szerintem ez is irreális, mert aki egy órát tud futni minden nap az elég edzett. De még a 30-35 perc -re is ezt mondom. És ne feledd a diétát. Rendszeresen, naponta sokszor keveset. És olvass utána, hogy melyek azok a termékek amelyeket nem javasolnak a fogyókúrákhoz. Egy csomó gyümölcs is hizlal.

És van rá esély. De ha nem is lesz sokkalta kisebb a feneked, nagyon formás lesz és megerősödsz a futás miatt, miáltal nem azt fogják mondani, hogy "segg" hanem azt, hogy sportos. És az már nem piszkálatra méltó, hanem inkább dicséretes

2014. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%

Minden egyes alkalommal amikor nem kenyeret meg cukrot (vagy épp joghurtot) eszel, véleményem szerint a célodért DOLGOZOL.


Abban, hogy futással lehetne 'ledolgozni' zsírpárnákat nem hiszek, illetve lehet nem szimpatikus, de én nem is vagyok kifejezetten a kocogás pártfogója (mint rendszeres testedzés).


Amikor lehet erősíteni, önvédelmet tanulni, taichizni..

2014. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A minden napi futás sok lesz. Max. 3-4 nap legyen, és ne erőltesd az egy órát se eleinte.

Tudom, nem írtad, hogy komolyabb terveid lennének a kocogással a fogyáson kívül. De mégis azt mondom, hogy edzésterv alapján kezdd el, mert az segít, hogy fokozatosan szoktasd hozzá magad a terheléshez. Így pár hónap múlva már valóban elérheted, hogy egy órát le tudj futni hetente többször is.

2014. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egy orat mar most is tudok futni mert 3 evig versenyszeruen futottam csak most egy fel eve abbahagytam es ugye ennyi idosen konnyen lehet hizni.:| De majd augusztus vegen megirom az eredmenyt.;)
2014. ápr. 20. 15:12
 7/19 Andi80018 ***** válasza:
Attól, hogy lemegy a feneked, még nem biztos, hogy nagyon jól fogsz kinézni, főleg ha körte forma vagy, leírásodból az látszik. Ha fogysz is, mindenhonnan lemegy, nem csak onnan, szóval arányaiban kisebb lehet a feneked, de a felsőtested is vékonyabb lesz, kisebb a melled, stb. Mellé kéne súlyzós edzés, hogy kompenzálni tudjad ezt. Mondjuk elég gáz,hogy "segg"nek hívnak, biztos ők tökéletes adottságokkal rendelkeznek, ha ennyire arcoskodnak.
2014. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"es ugye ennyi idosen konnyen lehet hizni."


Nem. Soha életedben nem leszel olyan hormonális egészségi állapotban, mint most 14 évesen (gyerekként).


Ennél csak rosszabb lesz, szóval kezdj el gondolkodni hogyan is eszel, mit edzel stb.

2014. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Hát, azt nem írtad, hogy van sportmúltad is. :) Láttam már itt olyan kérdést, hogy "ha minden nap 2 órát futok, akkor le tudok fogyni?". Az ilyenek után már sajnos elsőre az ugrik be, hogy eddig max. a busz után futott, és nem nagyon van róla fogalma, mit írt le. De persze ez rád akkor nem vonatkozik.

Azért legalább heti egy pihenőnap így sem ártana. Meg ahogy már írták, mindenhonnan fogyni fogsz, ha kalóriamínuszban leszel.

2014. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

Nőknek versenyszerű futás :))

Hát az nagyon jó. Mondjuk ha robot lábatok lenne, és más lenne az anatómiai felépítésetek. Mert egyébként a legtöbb nőnek ez abszolút nem ajánlott. Egyébként :)

2014. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!